SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój szczeniaczek:-]

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4476 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48160


wakacje'02...i moj doger ze starymi na mazurach

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
Kurde, ja widzę jakieś paski kolorowe, a za nimi jest chyba pies:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4476 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48160
no wlasnie to jest moj skaner ...heh a ty ise dziwiles ze nic nie wklejam

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
ale na tym pierwszym faktycznie widać podobieństowo. Te oczy...:) Tylko Twój jest czarniejszy, mniej podpalany.
A snaner to już tylko pod śrubokręt i na ścianę, jako wystawka:>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4476 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48160


ch... wie czy jeszcze tu zagladasz, ale mam teraz kolejne 2 foty ...mojego zabojcy

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4476 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48160


2.. wiem wiem brzydkie to jak chlera, ale bez kitu madrzejszego, wierniejszego i bardziej za***istego psa nie mialem okazji poznac

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale wy macie kofane psiaczki... A z mojego jest straszny cwaniak, nic tylko do wyrka by sie ładował... No trudno. Pozdrawiam wszystkich włascicieli psów. A Twojego BK kiedyś przyjade uściskac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Łojejku! Jaki ślodziuteńki szczeniaczek, jak ja lubie takie maluszki przerwacające się o fałdki na dywanie Nic tylko z takim się bawić i głaskać go..gorzej jak zacznie robić po kątach ale to jest cena jaką się płaci za takie wnoszące optymizm i radość do każdego domu stworzonko. SG! Dawaj wiecej fotek

"jak se podchmielisz tak się wyśpisz"

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Hehehe oglądając reszte zdjęc dochodzę do wniosku że jesteś masochista

"jak se podchmielisz tak się wyśpisz"

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
Malenka, ja Twojego zazdrosnika tez z mila checia usciskam:)
Kruszek, ja z checia byc sie pochwalil kolejnymi fotami mojego mieszanca, ale jestem na obczyznie i niepredko znow zobacze swojego psiaka:(
A przy okazji: ja myslicie, czy pies bedzie mnie pamietal po 5 miesiacach mojej nieobecnosci?? Jak wyjechalem mial nieco ponad pol roku i spedzalem z nim sporo czasu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecie

Następny temat

Z cyklu "moja opowieść" :]

WHEY premium