SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój pierwszy cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 268 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10155
Taki prezencik ode mnie na pierwszy cykl.
Prawdopodobnie będziesz po raz pierwszy robił sobie strzały. Jest taka bardzo pomocna rzecz dla początkujących. w aptece kup sobie maść libol 1000, jeżeli pomyliłem nazwę to jest to żel z heparyną. Zadaniem tej maści jest przeciwdziałanie i likwidowanie zakrzepów. Tak więc ok 10 minut po strzale wysmaruj sobie miejce ukłucia dokładnie tą maścią a w zasadzie nie będzie szans żeby utworzył ci się jakiś siniak czy opuchlizna.

ginekologiem nie jestem ale zajrzec moge

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2043
Dzieki, to też mi sie przyda , heh również sog leci do ciebie ( taki prezencik ode mnie na swieta

Trenuj a bedziesz wielki.... !!! )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2043
A te strzały to trzeba robic w tyłek czy mozna np w biceps i inne miesnie ?? bo nie wiem czy zawsze miał by mi kto zrobic ten zastrzyk, a ten PROPIANATE co bede brał to musze wstrzykac co dwa dni wiec bym miał mały problem.

Trenuj a bedziesz wielki.... !!! )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2275 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9426
Mozesz robic gdzie chcesz.

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2043
BO to że zrobie np. w biceps bo chyba najłatwiej mi bedzie , to i tak sie rozejdzie po całym ciele , to nie ma chyba tak ze jak walne w biceps to tam bedzie najwiecej ??

To mam robić na roluźnonym mieśniu i po zastrzyku napinać czy jak to jest ?? Robił ktoś w bicepsy strzały ??

Trenuj a bedziesz wielki.... !!! )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2043
I mam nadzieje ze efekt bedzie taki sam jak by to było w tyłek :)

Trenuj a bedziesz wielki.... !!! )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1067 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 60807
starczy mu jeden listek clomidu po co 24 tab odrazu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1119 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38213
http://spotinjections.com/index3.htm
tu masz jak robic strzały w kazdy miesien

Nie po to umieramy aby pyłem zostac, ale śmiac się i żyć ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2043
Dzieki WojtekXX , poczytam sobie , masz sogacza oczywiście !!!

Co do Clomidu to chyba nie zaszkodzi jak zjem dwa listki , lepiej wiecej go zjesc niz za mało (12 tabsów wte czy wefte )

Zapomniałem o naważniejszym , to jest dla mnie bardzo ważne , przez ile czasu po tym moim cyklu jak bym zrobił badania krwi i moczu mozna by wykryc jakies slady po tym cyklu ?? BARDZO WAZNE , PROSZE O ODP...!!!

Trenuj a bedziesz wielki.... !!! )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
standardowe badanie moczu i krwi nie wykaze wiekszych odchylen od normy./ewentualnie cholesterol i enzymy wątrobowe mogą wzrosnąć-ale temu można skutecznie przeciwdziałać/
Chyba że będziesz robił badania na poziom testosteronu w surowicy-wtedy musisz po prostu odpowiednio się odblokować

Zmieniony przez - BadMad w dniu 2004-12-25 03:45:11

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1strzal

Następny temat

smierc

WHEY premium