SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój mały cykl treningowy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Tak Choc lepiej przy wadach postawy sciagac do karku.


Zmieniony przez - Mawashi w dniu 2004-09-16 11:27:02

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha dzieki! a jeszcze takie pytanie czy mogę wykonywać trenink korygujący jesli oprócz skoliozy mam jeszcze większą wizualnie hiperlordozę,czy mogę wykonywać podciaganie wzdłuz tułowia i jeszcze jedno na jakiej podstawie pisałeś plan korygujacy i jeszcze jedno bo w twoim treningu jest pare ćwiczeń na stojaco czy powinienem je wykonywać bo lekarze mówili ze nie powinienem ćwiczyc na stojaco? sam juz niewiem.Z GÓRY DZIĘKI ZA ODPOWIEDZ!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Wez ta swoja wypowiedz/pytania poukladaj w jakies punkty bo nie wiem jak ci zaczacodpowiadac.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pytania:

1.na jakiej podstawie ułozyłeś plan korygujacy?
2.oprócz skoliozy mam jeszcze bardziej widoczną hiperlordozę czy mogę wykonywać plan korygujacy jeśli mam tą wadę?bo głównie kierowany plan był dla ludzi ze skolioza a ja mam dwie wady.
3.w twoim treningu jest pare cwiczeń wykonywanych na stojaco mi lekarze powiedzieli że mogę chodzic na silownie ale nie moge wykonywać ćwiczeń na stojaco co o tym myslisz?
4.czy nie zaszkodzi mi wykonywanie podciągania wzdłuz tułowia sztangi?
Z GÓRY DZIEKI!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
1.na jakiej podstawie ułozyłeś plan korygujacy?

Na podstawie przyczyn ich powstawania. Do tego dobralem cwiczenia i ich odpowiedniki na silowni, które stosuje sie na zajeciach korekcyjnych z mlodzieza w szkolach. Ogolnie caly trening ma przeciwdzialac przyczyna powstawania skolioz i minimalizowania reakcji wtornych ukladu szkieletowego i miesniowego na skrzywienia pierwotne.

2.oprócz skoliozy mam jeszcze bardziej widoczną hiperlordozę czy mogę wykonywać plan korygujacy jeśli mam tą wadę?bo głównie kierowany plan był dla ludzi ze skolioza a ja mam dwie wady.

Mozesz, zwroc jednak uwage na szczegolnie dokladny streching tulowia.

3.w twoim treningu jest pare cwiczeń wykonywanych na stojaco mi lekarze powiedzieli że mogę chodzic na silownie ale nie moge wykonywać ćwiczeń na stojaco co o tym myslisz?

Na stojaco masz tylko szrugsy, jezeli dobrze pamietam. Generalnie przy zachowaniu odpowiedniej techniki, cwiczenia na stojaco nie beda szkodliwe. Pamietaj jakich ciezarow uzywasz do planu korygujacego.

4.czy nie zaszkodzi mi wykonywanie podciągania wzdłuz tułowia sztangi?

Nie, jezeli zwrocisz uwage na ruch negatywny - wydluzysz jego faze -co spowoduje redukcje uzywanego obciazenia.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DZIĘKI!!!!!!!MAM NADZIEJE ŻE POMOŻE MI TEN CYKL.ZŁOZONY Z 3 FAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mawashi ile powinien trwac trening korygujacy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
W zaleznosci od Twojego rozsadku. Jezeli chcesz osiagnac rezultaty w korygowaniu swojej sylwetki to minimum 6 miesiecy regularnych treningow.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha thenks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale przez 6 miesiecy to rezultaty jeśli chodzi o mieśnie wyczerpio się wcześniej mięśien przyzwyczaią się to tego planu więc co powinienem zmieniać ćwiczenia co jakiś czas i na jakie zmieniac że by ten plan był planem nadal korygującym po zmaianie ćwiczeń.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bicepsy - dysproporcje

Następny temat

Bedzie rzeźba?

WHEY premium