SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój chrzest bojowy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Taka techniczna kwestia-Konio,jak łapałes go w garde?W stojce?Bo nie moge tego za bardzo zrozumiec(zreszta-gdybym tyle pisal,tez bym pewnie namotał),nie wiem od ktorego momentu zaczeliscie lezec na podlodze,bo zrozumialem,ze siedziales i z pozycji siedzacej,z autobusowego krzeselka zlapales go w garde.
Ogolnie uwazam,ze cos takiego moglo sie zdarzyc.Pozdro.

"FIRST POSITION,AFTER-SUBMISSION"

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/36.gif[/img] SFD Ju-Jitsu TEAM SFD Ju-Jitsu TEAM SFD Ju-Jitsu TEAM [img]../../buziaki/36.gif" alt="" />

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1151 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7738
Uderzając go prostym jednocześnie wstawałem z siedzenia. Jak tylko wyłapał to wstał i zaczął jakby biec we mnie, wtedy obaj byliśmy już w korytarzyku. Wtedy złapałem go za szyję, założyłem prawą nogę na jego biodro i za chwilę dorzuciłem lewą. Przez moment on stał, a wisiałem tak na nim. Mój ciężar ciągnął go w moją stronę, on próbował ustać, więc wyszło tak, że nie polecieliśmy na ziemię tylko on mnie powoli "odłożył" i miałem łagodne lądowanie

Kto się śpieszy ten się potyka.

Kto się śpieszy ten się potyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1477 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11992
osz ty dziku juz jestes?! To zaraz maila jakiegos "spoce" bo tak

Moderator dzialu Matematyka

" Widze szczyt a za
szczytem , zaszczyt za zaszczytem , lsnienie mistrzowstwa kieruje moim bytem, ambicja spotyka sie z uznaniem i zachwytem , wyrzeczenia sa tutaj jedynym zgrzytem ...... "

" Widze szczyt a za
szczytem , zaszczyt za zaszczytem , lsnienie mistrzowstwa kieruje moim bytem, ambicja spotyka sie z uznaniem i zachwytem , wyrzeczenia sa tutaj jedynym zgrzytem ...... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
OK,tak sobie wizualizowalem rozne warianty tej sytuacji

"FIRST POSITION,AFTER-SUBMISSION"

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/36.gif[/img] SFD Ju-Jitsu TEAM SFD Ju-Jitsu TEAM SFD Ju-Jitsu TEAM [img]../../buziaki/36.gif" alt="" />

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy szermierz wszechczasów...

Następny temat

Unieszkodliwianie przeciwnika

WHEY premium