SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój cały dzień.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 196 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1269
hm?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 196 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1269
Płatki owsiane odpadają tego gówna nie da się przełknąć :)
Moim problemem jest to, że waga idzie nie za szybko ale idzie w górę tylko, że nie jest to widoczne w postaci muskulatury np. objętość bicepsa się nie zwiększa , ale w postaci tłuszczu który otacza mnie na brzuchu - nie wiem co robić :) widzę, że zapotrzebowanie na tłuszczę mam równe.
mogę dać zdj. brzucha.


Zmieniony przez - S12makija w dniu 2016-05-26 19:18:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Też nie jestem fanem owsianych Może pomyśl np o płatkach ryżowych
Jaka waga w ogole? Jaki rozklad BTW?
Chleb tez sredni pomysl...
Mleko rowniez nie jest rewelacyjne

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 196 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1269
Mleko do płatków toż nie będę jadł na sucho ;3 waga 65kg chleb średni pomysł dlaczego ? rozkład czego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Ja preferuje w ogole sniadania bialkowo tluszczowe, bo latwiej mi je wciagnac i mnie tak nie zapychaja no i to ze tez nie lubie platkow

Chleb krotkomowiac nie jest produktem fit- te sklepowe sa slabej jakosci.

Rozklad bialka / tluszczy / wegli w diecie. Czyli ile czego na kg masy ciala chcesz miec w diecie

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 196 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1269
Pierwszy raz mnie ktoś zapytał o rozkład - jestem w tym zielony. Przyjmijmy, że białka 2g/kg węgle 6g/kg i tłuszcze 1g/kg
A nie uważasz, że białka jest za dużo ? biorę 30g rano półtora godziny po treningu 30g i przed spaniem 30g + to, że z diety wychodzi mi dodatnia ilość i to sporo




Zmieniony przez - S12makija w dniu 2016-05-26 19:48:31

Zmieniony przez - S12makija w dniu 2016-05-26 19:48:55

Zmieniony przez - S12makija w dniu 2016-05-26 19:51:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 225 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6519
Weź pod uwagę fakt, że zbyt duża ilość białka w diecie nie wpływa pozytywnie na pracę nerek.

"Idź za głosem serca p****** presję rówieśniczą
Ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 196 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1269
właśnie i pytam co z tym zrobić ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 225 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6519
No jak to co, przyjąć za bazę tak jak wcześniej pisałeś 2g na kilogram ciała i resztę uciąć. Poobserwujesz siebie o po jakimś czasie będziesz mógł zwiększyć.

"Idź za głosem serca p****** presję rówieśniczą
Ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 196 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1269
Albo po prostu zostawić jak jest i odciąć białko ? po prostu nie brać jego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 225 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6519
Sorry, w ogóle teraz dopiero doczytałem,że Ty chcesz schudnąć na tej diecie. 6g węgli na redukcji to stanowczo za dużo. Musisz wyliczyć ujemny bilans kaloryczny. Tłuszczy ja też bym dał z pół grama na kilogram.

"Idź za głosem serca p****** presję rówieśniczą
Ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zatłuszczone sutki?

Następny temat

Moje łydki są zbyt duże

WHEY premium