SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój biceps i triceps

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10101

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 961 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7155
Fajnie jest a ten nad toba to wypas...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1563
no i na koniec mistrz sie wypowie :P ...brawo ,rosnij w lewo i w prawo :)

"NO PAIN NO GAIN"

"NO PAIN NO GAIN"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 779 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13223
dla mnie super sog!

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
"Zapasy to nie siła, Zapasy to sztuka"
Jestem na wakcajach

SFD FIGHT CLUB
"Zapasy to nie siła, Zapasy to sztuka"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
teraz na powaznie!sog dla Ciebie musi byc za ciezka prace jaka odwalasz na silowni,nie znam nikogo innego kto by tak ciezko przez rok harowal jak Ty!ale jak sam widzisz ciezka praca sie oplaca!!!oby tak dalej,pozdrowienia dla PKS-u!

PKS ''ANOREKTYK'' SÓJCZE/VITOR GYM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1019 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9710
dzieki Rozstęp ode mnie soga juz masz, a na PKS kazdy haruje ciezko nie tylko ja i po kazdym widac efekty, tak to juz jest u nas daj swoje foty to pogadamy bardziej szczegolowo

PKS ''ANOREKTYK''

PKS ''Azbest'' Legendary Gym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no nie jest źle ale ja bym na twoim miejscu popracował nad masą przedramienia bo ono psuje ci ogulny wygląd:)


seba f.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1019 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9710
rzeczywiscie przedramie mam strasznie male ale na nie nic nie dziala kompletnie, mimo to powalcze moze kiedys bedzie wygladalo porzadnie

PKS ''ANOREKTYK''SÓJCZE/VITOR GYM

PKS ''Azbest'' Legendary Gym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1563
z tym przedramieniem to faktycznie jest przesrane trzeba sie duzo napracowac zeby je trohe tylko trohe napompowac ...eh .....a nadgarstek to hyba mlotkiem trzeba zeby spuhl ....moze jakies zastrzyki w nadgarstki sibie robic albo co ..heeheh pozdrawiam..!!!


"NO PAIN NO GAIN"

"NO PAIN NO GAIN"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1019 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9710
frezerr jak bym sie ******lnal mlotkiem w nadgarstek to bym go pokruszyl z uwagi na moje ''niezykle wytrzymale i mocne'' kosci


PKS ''ANOREKTYK'' SÓJCZE/VITOR GYM

PKS ''Azbest'' Legendary Gym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2278
spoko bicu niezly sam bym taki chcial :}

CzArNy JeStEm ...

Jeśli czujesz się czasem mały, bezużyteczny i w depresji, pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w swojej grupie...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

kupilem WebCam'a teraz sie zacznie

Następny temat

Oceńta mnie:)

WHEY premium