SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój Ban.

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5368

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Pozatym jesli nie modujesz na IS dla kreatyny dlaczego twoja działalność od dawna na sfd ustała? Mogłes równie dobrze być modem tutaj i cały czas możesz być jest wakat po parkerze, który wcale tu już niezagląda. Więc cos mi tu niegra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem tam dla Pawła i Romana( ideologicznie, z miłości do trójboju, jakkolwiek górnolotnie to zabrzmi), a odżywki nie graja tam wielkiej roli. To czy korzystam czy nie z promocji to marginalna sprawa.
Dlaczego tu sie nie udzielam , nie widze takiej potrzeby macie speców Kawke chociazby który zna sie na wyciskaniu i trójboju, Wzorka ! naprawde najlepsi. Moderowanie to brudna sprawa , nie chcialem byc modem na sfd, ze wzgledu na to wciaganie w rózne gierki , tam jestem z powodów wymienionych w pierwszym zdaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39362
Cześć
Nie byłem obecny przy sprawie, ale moge przedstawić swoją opinie na temat bana.
Moim zdaniem, na podstawie zeznań stron i świadków oraz w świetle przedstawionych dowodów, rysuje się stan faktyczny, który pozwala stwierdzić, że zastosowanie w tym konkretnym przypadku zasady wzajemności przez jakryca było nie tylko usprawiedliwione okolicznościami, ale i słuszne.
W wypadku zdjęcia przez Ciebie bana jakrycowi, zasada ta także powinna być skuteczna.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 297 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6229
Popieram Kingeri. Jakryc zachował sie w tym przypadku jak...hmm... polski polityk, i to polski polityk tej klasy co ludzie, którzy trafiają za kratki za przekrety, naduzywanie władzy itp.

Właśnie obraziłem Twoje uczucia religijne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 543 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5869


Zablokowali mi konto na IS nie wiadomo za co i cholera wziela wszystkie moje sogi...Dla mnie proste...koniec z oszustami (moderatorami IS) z calym szacunkiem dla Cybera z którym chtnie bym sie skontaktowal...Na sfd siedze w wiele dluzej i nigdy nie mialem takich problemow.

arkona-silownia.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4412 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
KinGeri1 - zgodnie z Twoimi zasadami, powinnnem w tej chwili dać Ci bana, tak profilaktycznie, zebys nie mogł się tłumaczyć.
chwilowo tego nie robię.

wytłumacz mi, za co dałeś mi bana na is?

ja Ci dałem w ramach wzajemności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4412 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
Michail - jest w OS.

Kingeri - czy ja pisałem, ze jestem/nie jestem lekarzem?

pytałem tylko, czy na IS jest jakiś lekarz. za to dałeś mi bana? czy za coś innego? czy może za to, że napisałem, że "chcę porady lekarza, a nie kogoś komu się nie udało" (sam pisales, że nie ukonczyleś - więc Ci się nie udało...).

zdejmij mi bana na is, żeby nadal mógł tropić d****izmy cybcia, to ja Ci zdejmę bana na SFD na konto Kingeri.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem w stanie zrozumieć jakryca, chociaż nie moge dlaczego ma w dupie moja prace , jak to napisał.
Wiem, że tutaj jakryc nic nie napiszesz, bo za niski poziom dla Ciebie.
Dziękuje wszystkim którzy odpowiedzieli , tym którzy maja mnie za oszusta również. Przez zbieg okoliczności dowiedziałem sie jaka nienawiść zapanowała między is i sfd.
kingeri
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Najwyraźniej obydwaj opacznie zrozumieliście intencje drugiego

Kingeri myślał że że chcesz go celowo obrazić i szukasz z nim zwady
dał Ci bana
Ty jakryc odebrałeś tego bana jako bana za posty niezgodne z interesami Cybera i odwzajemniłeś sie na SFD myśląc że kingeri bronił intersow Cybera w ten sposób

Głupia sprawa, niepotrzebne bany i tyle

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4412 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
KinGeri1 nadal nie odpowiedziałes dlaczego dałeś mi bana...ja napisałem: dałem Ci bana, żeby spowodować, ze zdejmiesz mi bana na IS. prosta reguła.

a dlaczego Ty wcześniej dałeś mi bana? to takie trudne? trudno odpowiedzieć na to pytanie?
na jakiej podstawie twierdzisz, ze reprezentuję niski poziom? na podstawie mojego prostego pytanie na które nie potrafisz udzielić prostej odpowiedzi?
nie obrażam Cię, więc i Ty nie obrażaj mnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ban dla freshmeat

Następny temat

film mma

WHEY premium