SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój Ban.

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie moge pisać i zanim coś napisze to pojawia sie kilka innych odpowiedzi.

Tak dokładnie za te słowa + pocalujcie mnie w rzopsko. Poczułem sie obrazony. Tak samo jak ty po moim banie. Teraz przeczytałem o co wojna i z kim, a jak juz napisałem znalazłem sie przez przypadek "w ogniu". Pisze tu teraz żeby nie wyjśc na skończonego d****a , bo o tym że bywam porywczy wiecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4412 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
nikt Cię nie nazywa oszustem. widzisz to, co chcesz widzieć. nikt nie kwestionuje Twojego wkładu.
ale ja chce mieć szansę tropić na is plagiaty mojej pracy (np. słynny post o pierwszej pomocy opracowany specjalnie dla SFD, a bezmyslnie skopiowany na is).

zdejmij mi bana, to ja też zdejmę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4412 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
"pocalujcie mnie w rzopsko" - to cytat z pewnej (notabene bardzo mądrej) książki.
nikomu wcześniej nie przeszkadzał, a mam go chyba pół roku...
jak już pisalem, na is przerażaja mnie opisy typu: gangsteros...daj bana proszę modowi, który ma taki opis...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4412 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
i jakbyś prześledził daty, to: pytałem o lekarza na is duzo wcześniej, zanim zaczeła się ta afera ze zdjęcia z fabryki, z wezwaniem do prokuratury...

a na cyber stałem się "cięty" po tym, jak dostałem bana na is i po tym jak nie chciał wyjaśnić, wytlumaczyć, czy kłamie w reklamach, czy nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja banów nie moge zdejmować.
Poza tym jak tak dalej bede mógł pisać co ileś tam sekund to napewno na nic nie zdąze odpowiedziec.
Potem też napisałeś że masz w dupie moja prace ale to juz czepianie sie szczegółów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4412 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
znaj moją dobroć.

"Konto użytkownika kingeri zostało odblokowane!"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zatkało mnie rzeczywiście Twoja dobroć jest wielka.

Mam wiele spraw do przemyslenia w najbliższej przyszłości...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250
Rzeczywiscie mam zdjetego bana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250
Z tego co wiem to niejako przeze mnie dałeś bana Cyberowi , pewnie powinieneś go zdjąć również.
Ja własnie wysyłam wiadomośc do Cybera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Cyber już ma zdjętego

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ban dla freshmeat

Następny temat

film mma

WHEY premium