SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój Ban.

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4412 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
"Poza tym jak tak dalej bede mógł pisać co ileś tam sekund to napewno na nic nie zdąze odpowiedziec. " - teraz mozesz chyba pisać bez ograniczeń...

Zmieniony przez - jakryc w dniu 2004-12-19 14:40:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250
Tak dokładnie za te słowa + pocalujcie mnie w rzopsko. Poczułem sie obrazony. Tak samo jak ty po moim banie. Teraz przeczytałem o co wojna i z kim, a jak juz napisałem znalazłem sie przez przypadek "w ogniu". Pisze tu teraz żeby nie wyjśc na skończonego d****a , bo o tym że bywam porywczy wiecie.

co wiecej to chyba wszystko !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
kingeri dziwisz sie ze jest antypatia na sfd do is, pomijając to co odsłonił jakryc wez pod uwage agresywna kłamliwą reklame cybera w odzywkach i bedziesz wiedział dlaczego. Najlepsze teksty w stylu uwaga po tym srodku nastepuje gwałtowny przyrost mięsni i moga wystapić rostepy - dotyczyło chyba zestawu kratyny i białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250
Usuwanie moich wczesniejszych wypowiedzi zmienia sens całości postu, poza tym nie napisałem ze ty masz niski poziom tylko że moze ja za niski. Czytaj uważnie, Jakryc.

Teraz mnie nic juz nie interesuje, dziękuje za Wasze wojenki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4412 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
to teraz załatw mi zdjęcie bana na is.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4412 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
"Acha dostałem bana bo zmieniłem studia na czwartym roku z powodów zdrowotnych na inne.(...)" - stwierdzenie to zawierało nieprawdę, więc usunąłem.
pisalem: dostaleś bana, bo dałeś mi niesprawiedliwego bana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1089 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42388
wybacz jakryc ze sie wtracam,ale czy przypadkiem bana nie mozna dostac za lamanie regulaminu??a ty tutaj prowadzisz swoja "prywatna wojne"...

HST

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250
Gdybym teraz przeanalizował wszystko co napisałes do tej pory to pewnie od nowa mozna by sie pobanować. Już nie mam ochoty. Wysłałem wiadomosc do Cybera i czekam na odpowiedź. Poza tym to zdanie które wyrwałeś z kontekstu brzmi całkiem inaczej niz w ciagu moich wypowiedzi.

Powtórze jeszcze raz poczułem sie urażony Twoja odpowiedzia, Twoje późniejsze wypowiedzi że masz w dupie moj wkład do sfd, potwierdziły moje pierwsze wrażenie. Banowałem kogoś kto mnie sprowokował nie kogos o kim pisze panalbin. Jakryc zauważ ja Ciebie mam przyjemnośc poznać dopiero teraz, Ty dobrze wiedziałeś komu i za co dajesz bana. Byk trafnie zauważył nasze wzajemne relacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Obydwaj jestescie wysoko cenionymi ludzmi na forum po prostu trafiliście na siebie w nieodpowiednim czasie i porze.
Kingeri to ze jest kawka, wroniak, Roman na sfd nie oznacza ze zaraz ty musisz odchodzić do IS. Roman jest tez tam przecierz moderatorem i jakoś to nieprzeszkadza mu tu się udzielać wprawdzie pod innym nickiem. Pozatym gdzie się więcej dzieje w trójboiu tu czy na IS ? Gdzie więcej można pomóc udzielać się? A kto mówi że Roman i Paweł są niemile widziani na sfd? Ja np jestem nie wiem czemu zaczerwieniony dodatkowo w trójboiu - mateo się machnoł. Chetnie oddam ci tam ten kolorek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250
Jakryc, sprawa została doprowadzona do końca.
Jako mod nie bede jednak pozwalał na żadne obrażanie w działach których pilnuje, kogokolwiek.Jeżeli chcecie mnie w przyszłosci za to banować to Wasz wybór. Nie mam ochoty mieszać sie w wojny między wami, i prosze mnie nie zwodzić swoimi dobrymi zamiarami bo poczytałem treche sfd i wyleczyłem sie z naiwności.
Dziekuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ban dla freshmeat

Następny temat

film mma

WHEY premium