SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

M.P Sen.Jun.18, 20, 23, Weteranów w WL - W-wa 15-17.03.2013

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7278

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Na stronie powerlifting oraz PZKFiTS są juz do pobrania wyniki.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5261 Napisanych postów 19363 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336291
strasznie dużo spalonych podejść...dlaczego mnie to nie dziwi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Ja widziałem 83 i 93. 83 sędziowanie bez zarzutu a w 93 trochę długawo 3mali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1496
W Z O R EK
strasznie dużo spalonych podejść...dlaczego mnie to nie dziwi ?


Ja bym nie starał sie szukac drugiego dna. Osobiscie ciesze sie ze sedziowie nie zaliczaja byle jakich podejsc. To sa Mistrzostwa Polski i do czegos to zobowiązuje ;)

I'd rather be dead than average !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5261 Napisanych postów 19363 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336291
radex129
Napisałem tak dlatego,że taka sytuacja powtarza się bardzo często na imprezach typu MP,PP...a podejrzewam że dlatego ponieważ na innych zawodach z kalendarza,bardzo często przymyka się oczy na błędy...co w następstwie prowadzi do łapania złych nawyków...
Bardzo mnie cieszy że na MP poprawia się sędziowanie,w końcu to najważniejsza impreza w roku...

a jak Ty wypadłeś ?

Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2013-03-18 10:38:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Myślę, że do sędziowania zawodnicy nie powinni mieć większych pretensji.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 974
a w kat. wag. 93kg ktoś miał "czwarte podejście" a wynikach nie jest to uwzględnione? dlaczego? skoro stan faktyczny jest inny?!

Piłka nożna + Bench Press

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1986
Jak zwykle prawda leży po środku. Były to mistrzostwa Polski rekordowe pod względem ilości niezaliczonych podejść, głównie za sprawą zawodników, którzy przeceniając swoje możliwości zaczynali pierwsze podejścia z bardzo dużego pułapu, co przy dłuższym przytrzymaniu miało dla nich przykre konsekwencje. Korzystali na tym zawodnicy słabsi, ale bardziej rozsądni. Nieporozumieniem było przyznanie Nockowi czwartego podejścia, przypuszczam , że nie bez wpływu na tą decyzję był fakt, iż zawodnik jest również sędzią. Poza tym jedynym przypadkiem sędziowanie było w miarę poprawne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
adam138 V-Mistrz Europy IPF
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 490 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5771
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rampa - idealny trening dla mnie ?!

Następny temat

PUCHAR POMORZA STRONG MAN LĘBORK 09.02.2013r (Retrospekcja)

forma lato