SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lipomastia i problemy z nią związane.. help!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1454

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1518
Witam
Otóz od dłuższego czasu borykam się z problemem lipomasti jak sądzę...najpierw zaznacze ze nigdy w zyciu nie bralem zadnych sterydów itp
Jakiś czas temu byłem lekko przytuczony 86 kg przy wzroscie 182 cm więc zrobiłem sobie redukcje do około 70 kg i tu już wygladałem moim zdaniem srednio dobrze twarz chuda że szok.. brzuch spadł trochę ale z lipo nie zauwazyłem znacznej poprawy..redukcja polegala na nieznacznym zmniejszeniu posiłków i dało to niezłe efekty zreszta nigdy nie miałem problemów z utrata wagi
Przy 70 kg sterdziłem ze wygladam nadwyraz zle i od kilku miesiecy cwicze na mase teraz mam około 76 kg mam ułożona diete i wszystko było by ok gdyby nie to lipo..łapa coś tam rośnie i się rzeźbi brzuch znośny plecy ok a klata..ehh z dnia na dzien denerwuje mnie to coraz bardziej i zanikaja mi checi do ćwiczeń i działania w tym kierunku.. mam już tego dość z jeden strony chce przytyc zeby wygladac jakos przyzwoicie z drugiej pasuje zrobic redukcje która jak sie okazało nie dała dużego rezultatu na moje lipo i powoli sie poddaje..
Prosił bym o porady bo już nie mam pomysłów a nie chciał bym tego tak zostawić
Jeżeli komuś to pomoże to mogę wrzucić fotki..

Pozdr i help me!

Zmieniony przez - Respekt w dniu 2009-03-27 15:46:42
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699810
przy lipo jedyne wyście to maksymalna redukcja do jak najniższego bf
było dużo tematów,poszukaj w wyszukiwarce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 276 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1280
To czy to jest lipo to dowiedziałbys sie dopiero po badaniach. Lipo to inaczej ginekomasia rzekoma i tez sie robi na to operacje, a zeby to spalic to trzeba byc nie lada bohaterem ( jezeli mowimy o samym tłuszczu ) ... Ale zazwyczaj gino to połączenie tłuszczu i powiekszonego gruczołu. Jezeli gino pojawi sie w wieku dojrzewania u osoby która akurat ma troche tłuszczyku to czesto zostaje. Nie u wszystkich sie pojawia, dlatego nie kazda osoba przy sobie ma gino, ale jest u mnie kolega w klasie ktory akurat ma gino i to napewno pozostało mu przez to ze jest troche przygruby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699810
aksel90 nie pisz bzdur
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1518
A co z powiekszonymi sutkami... ? przecież redukcja do jak najniższego poziomu bf nie rozwiaze tego problemu i dalej bedzie to wygladac nie estetycznie..
i czy lekarz endokrynolog jest w stanie coś poradzić na lipo ?zastaawiam sie czy sie nie udac do lekarza..
Dzieki za odp.
Pozdr

Zmieniony przez - Respekt w dniu 2009-03-27 21:23:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciśnienie :/

Następny temat

kontuzja stawu skokowego

WHEY premium