SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

metoda NIA (Neutral Infection Absorption)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29500

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 252 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2254
Chciałbym się tu z wami podzielić pewną informacją...
otóż przypadkiem natknąłem się w necie na taki oto filmik (dość długi ale sądze że warty obejrzenia):
http://video.google.com/videoplay?docid=5079092686077030122 
niejaki George Ashkar twierdzi że wynalazł lekarstwo na raka więc pomyślałem, że podziele się na forum tą informacją bo a nóż to może być prawda i warto taką wiadomość 'rozprzestrzenić'

damy rade... jak Bob budowniczy da radę to my też :D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 522 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4404
aż z ciekawosci jutro obejrze w calosci ten film bo sporo trwa, ale tez dziwne ze w grudniu 2008 ktos wynalazl niesamowita metode ktora zawirowalaby swiatem,medycyna i ludzkoscia jak ja .p.i.e.r.do.le a do tej pory cisza :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 357 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2770
Boże... to jest naciąganie jak cholera. Facet uważa że reumatyzm jest odmianą raka. ****a mać to się w głowie nie mieści rak "carcinoma" = reumatyzm? Coś co nie ma kodu ICD-10 czyli nie jest uznane za jednostkę chorobową bo de facto nią nie jest ma być rodzajem raka... A jego teorię odnośnie nowotworzenia to już Pasteur obalił ponad sto lat temu. Następny chętny do pomagania śmiertelnie chorym za "co łaska". Przepraszam za formę , nie za treść. Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22
JEST LEPSZY JUZ FILM NA TEN TEMAT Z POLSKIM LEKTOREM NA YOU TUBE - wystarczy wpisac w przegladarke YouTube "lekarstwo na raka". Dr Ashkar byl w Polsce na wykladach i jeszcze bedzioe we wrzesniu, kiedy ukaze sie jego ksiazka pt "Nie umieraj na raka". Tych co mysla i twierdza, ze artretyzm nie jest odmiana raka prosze o podanie przyczyny tej choroby. Tak ja rak jest ona powodowana karcenogenami (zwiazkami chemicznymi wprowadzanymi do organizmu wraz z pozywieniem), podobnie astma. Te schorzenia nie sa powodowane przez zadne organizmy zywe - jesli ktos twierdzi inaczej jest niedouczony. Usuwanie komorek rakowych, ktore sa powodem raka (a nie przyczyna) mija sie z celem gdyz przyczyna pozostaje w organizmie i dalej robi swoje. Coraz wiecej ludzi zaczyna to rozumiec i stosowac metode NIA - ktore jest nie tylko bardzo skuteczna ale i prawie nic nie kosztuje. Ni w smak to oczywiscie tym ktorzy zarabiaja na wszystkich innych metodach leczenia raka, niewiele majacych z leczeniem wspolnego, np chemioterapia. Pozdrawiam - Olek Polanski

Life Improvement Institute LLC, USA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 357 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2770
Alpolusa wybacz ale pleciesz jak „piekarski na mękach”... Artretyzm to nie jest jednostka chorobowa. Jak sama nazwa wskazuje jest to zapalenie stawów. Przyczyn może być tyle samo co jednostek które wchodzą w skład znaczenia słowa „artretyzm” (jakieś prawie 200). Zaczynając od dny moczanowej której przyczyną jest odkładanie się kryształków moczanu sodu w obrębie tkanek przez łuszczycowe zapalenie stawów a skończywszy np. na RZS która jest prawdopodobnie chorobą o podłożu autoimmunologicznym. Ty taki douczony i jak mogłeś tego nie wiedzieć? Nie wiem czy rozumiesz ogólnie słowo „rak” które oznacza ni mniej ni więcej tylko nowotwór złośliwy. Więc jak choroby które mogą nie skracać statystycznej długości życia wkładasz do tego samego wora co złośliwe nowotwory? Wytłumacz mi to a będę się czuł douczony jak nigdy...

Taraz powiem Ci kilka słów na temat astmy o której też masz nikłe pojęcie. Astma to jest przewlekła choroba zapalna o zróżnicowanej etiologii. Nie jest spowodowana „karcynogenami” a czynnikami alergicznymi które wywołują odpowiedź zapalną. Czynniki zapalne to nie to samo co karcynogeny które działają na zasadzie mutacji materiału genetycznego. Widzisz różnią? Jeśli ktoś twierdzi że to jest to samo to jest niedouczony.

Nie wiem komu jest nie w smak metoda NIA (prawie nic nie kosztująca , jedynie 1700zł/ tydzień turnusu) ale z pewnością są to osoby które wyleczyły więcej nowotworów niż pan Ashkar włosów ma na głowie. Ciężko jakoś onkologom przełknąć kolejnego szarlatana który chce żerować na nadziejach.

Chciałbym zapytać co skłoniło hipnoterapeute i instruktora rozwoju i kształcenia osobowości do takiego propagowania metody której brak naukowych podstaw? Zastanawiam się też dlaczego wypisujesz w sieci teksty typu: „Bardzo prosta, całkowicie naturalna i przede
wszystkim bardzo tania metoda ktora w 100% leczy
każdego raka” ?? Wydaje mi się że albo masz z tego dobry odsyp albo celowo wprowadzasz ludzi w błąd z niewiedzy lub jakiejś potrzeby zaistnienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 357 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2770
Już się chyba dowiedziałem... Ten Twój instytut dał błogosławieństwo SPA które oferuje te "niezmieranie tanie" usługi. Swoją drogą to ciekawe co można wybudować na starej kopalni uranu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 252 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2254
nie wiem czy ta metoda jest naprawde skuteczna, ale z tego co idzie wyczytać w necie to podobno wyleczył tą metodą iluś ludzi w tym samego siebie..

damy rade... jak Bob budowniczy da radę to my też :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 357 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2770
A zauwałżyłeś że jest to opisywane najczęściej przez jednego człowieka który zawitał i tutaj?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27
Przypadkiem zainteresowałem się metodą pana Ashkara,oglądnołem jego film,smieszne co dziadek mowi i ten napis na koncu ze sad go skazal,strone niby zamkneli co nie prawda bo dziadzio mial stronke na AOL hometown i caly serwer zamkneli,wielu ludzi o czym wczesniej ostrzegali a nie ze spowodu jego,co za bzdura!! i ze to wkrotce moze byc ocenzurowane buahahaa i przeczytałem co było do przeczytania.To fakt że opisuje to ten sam człowiek czy to na forach czy gdzie indziej niejaki pan Alex Polanski,czlowiek ktory przed tą niby skuteczną metodą reklamował na forach w ten sam sposób generatory do wody i teraz sam je sprzedaje za ponad 200 zl kupujac za ok 20 dolarów,i takze one nie maja nigdzie potwierdzonej skutecznosci jak i teraz oslawiona metoda NIA jak sam pisal na innych forach wypuszcza o tym ksiazke,wiadomo o co chodzi...kasa kasa kasa.Teraz ulorzylem ukladanke dzieki tobie Tachon,pan ten hipnoterapeuta i instruktor rozwoju i kształcenia osobowości umiejetnie manipuluje by zarobic,co taki czlowiek musi miec w glowie by w tak perfidny sposob zarabiac na nieswiadomych,chorych ludziach,operuje tymi fachowymi terminami nie wiedzac co pisze,poleca te filmiki na youtube,ksiazka niebawem,trzeba przygotowac grunt...ciekawe ilu ludzi sie na to skusilo,manipulator ma przewage bo wiadomo ze tonacy brzytwy sie chwyta..ilu instaluje sobie ziarenka w nodze czy pija wode z jego generatora..zastanawia mnie czym ten gosciu ma sumienie,o czym mysli przed snem...wychodzi na to ze to zwykly manipulator,osoba ktora zrobi wszystko by zarobic,zaistnieć,żygać się chce!!!
P.S sorry za bledy ale az mnie nosi!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22
Piszcie kochani, piszcie jak najwiecej! Dyskutujcie rowniez - niezaleznie od tego jakie macie zdanie - kazdy ma prawo miec swoje zdanie na kazdy temat. Manipuluja nami wszystkimi ale ja niestety nie doroslem jeszcze do tego slawetnego grona ktore uzurpuje sobie prawo decydowania o przyszlosci swiata - bo tylko taka manipulacja wchodzi tutaj w gre - rowniez i w kwestii leczenia raka. Kodeks Alimentarius juz wkrotce wejdzie pewnie w zycie - bedziecie wszyscy lykac pigulki zatwierdzone przez tych co kieruja leczeniem ludzkosci a tak naprawde systematyczna likwidacja populacji i nakrecaniem medycznego biznesu - jestescie troche zalosni w swoich wypowiedziach ale nie zal mi was, jak tez nikogo innego - nie namawiam nikogo do niczego, zwlaszcza w kwestii zdrowia - podaje informacje jak zyc zdrowiej i dluzej - informacje dla tych ktorzy maja apetyt na zycie! Jesli ktos woli Coca Cole od wody antyoksydacyjnej to "na zdrowie" i jesli ktos woli 2 litry trucizny w zyly przy chemioterapii, tez "na zdrowie"! Good luck!

Life Improvement Institute LLC, USA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 357 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2770
Ale dalej nie odpowiedziałeś na moje pytania „Panie Douczony”. Co do tego że „niestety nie dorosłeś jeszcze do sławetnego grona uzurpującego sobie prawo do decydowaniu o przyszłości świata” to dla ciebie niestety dla innych może na szczęście. Co do kodeksu to wolę osobiście żeby farmaceutykę nadzorowało WHO niż zbiorowisko ludzi którzy mają plan na zbawienie świata przez nakładanie rąk i inną hipnozę. Tekst o systematycznej likwidacji populacji pozostawiam dla zawieszonych w matrix . Skoro tak jak mówisz nikogo nie jest Ci żal to widzę już dokładnie co kieruje Twoimi próbami naciągnięcia śmiertelnie chorych na swoje specyfiki.
Pozdrawiam,
PS Mam nadzieję że masz taki sam ubaw z moich żałosnych wypowiedzi jak ja z Twoich „górnolotnych”.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rana pod strupem -gojenie czas , a blizna

Następny temat

krosty na calym ciele

WHEY premium