SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lipidy roz... moze ktoc cos doradzi.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Palmas Ok tylko stężenie zaniżone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
e-lite
Palmas Ok tylko stężenie zaniżone

to by sie zgadzalo bo ja nie moge powiedziec, ze nie robi roboty, natomiast znajomi miowia, ze z innych firm 5mg tyle lub wiecej warte co te 10 z palmas

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94695 Napisanych postów 364662 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669729
Vlcd na hcg to slaby pomysl
Bad nalezy powtorzyc bo moglo cos miec wplyw na wynik
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 631 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 17483
mozesz pomyslec rowniez o suplementacji spirulina w dawce 8g dziennie. sa badania pokazujaca pozytywny wplyw m.in. na cholesterol przy takiej dawce. tak wiec warto pomyslec o takim dodatku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Tren zaj**isczy srodek ale tak leci po lipidach ze az strach krew do labu oddac...
Musze poszukac jeszcze ciekawych rozwiazan bo od lutego planuje znowu na trenik wskoczyc
3

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
lodzianin1
Vlcd na hcg to slaby pomysl
Bad nalezy powtorzyc bo moglo cos miec wplyw na wynik


No wlasnie tak mi sie wydawalo. Z normalnym obcieciem kal mi sie nie chce bawic to zostane przy tej malej dawce tescia i 4-5 tyg polece na 1500 kal. Jak z tej dzialki wychodzi norma razy 4 to styknie jako antykatabolik. Spadnie troche fatu to sie obczai.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Aleks
Tren zaj**isczy srodek ale tak leci po lipidach ze az strach krew do labu oddac...
Musze poszukac jeszcze ciekawych rozwiazan bo od lutego planuje znowu na trenik wskoczyc


To byl moj pierwszy raz i po tym jak juz przeczytalem caly internet o trenie to bylem nastawiony na inne jazdy, A najgorszym sajdem odczuwalnym bylo uczucie goraca nie do wyrobienia, a ukrytym te lipidy. A najbardzie po lekturze to sie spodziewale zj**anego samopoczucia, a bylo rewelacyjne No ale najwazniejsze, ze piszesz ze to norma i nie mam sie co dziwic. Czyli albo sie pogodzic, albo odpuscic (a jeszsze ze 30ml mam ) albo czas menta sprobowac

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 248 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11821
Krzychu79
Aleks
Tren zaj**isczy srodek ale tak leci po lipidach ze az strach krew do labu oddac...
Musze poszukac jeszcze ciekawych rozwiazan bo od lutego planuje znowu na trenik wskoczyc


To byl moj pierwszy raz i po tym jak juz przeczytalem caly internet o trenie to bylem nastawiony na inne jazdy, A najgorszym sajdem odczuwalnym bylo uczucie goraca nie do wyrobienia, a ukrytym te lipidy. A najbardzie po lekturze to sie spodziewale zj**anego samopoczucia, a bylo rewelacyjne No ale najwazniejsze, ze piszesz ze to norma i nie mam sie co dziwic. Czyli albo sie pogodzic, albo odpuscic (a jeszsze ze 30ml mam ) albo czas menta sprobowac


Samopoczucie na trenie potrafi być dobre ale napewno mialo tu wplyw ze nie lecial za dlugo po dluzszym czasie i w dodatku niskim bf czasem ciezko wytrzymac z samym soba z irytacjii...haha no i lipidy jedzie niesamowicie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Krzychu79
Aleks
Tren zaj**isczy srodek ale tak leci po lipidach ze az strach krew do labu oddac...
Musze poszukac jeszcze ciekawych rozwiazan bo od lutego planuje znowu na trenik wskoczyc


To byl moj pierwszy raz i po tym jak juz przeczytalem caly internet o trenie to bylem nastawiony na inne jazdy, A najgorszym sajdem odczuwalnym bylo uczucie goraca nie do wyrobienia, a ukrytym te lipidy. A najbardzie po lekturze to sie spodziewale zj**anego samopoczucia, a bylo rewelacyjne No ale najwazniejsze, ze piszesz ze to norma i nie mam sie co dziwic. Czyli albo sie pogodzic, albo odpuscic (a jeszsze ze 30ml mam ) albo czas menta sprobowac



Będzie źle na trenie dostaw metanabol, działa euforycznie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
No ja pisze serio, ze przez ten krotki czas byla rewela. Nastawiony bylem na co innego bo widzialem na internetach typow co plakali i mowili, ze juz nigdy nie zrobia tego sobie, ani swojej rodzinie Ale widomo kazdy reaguje inaczej, a i dawki moze walili po gramie tygodniowo. A metka u mnie i u wielu osob sie sprawdza jako koks dobrego samopoczucia. Ja tam bastuje na samym tescie do poki te lipidy sie nie unormuja



Zmieniony przez - Krzychu79 w dniu 25.12.2017 20:56:20

Zmieniony przez - Krzychu79 w dniu 25.12.2017 21:04:20

OnGear

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 cykl enan 500 ew, problemy z libido

Następny temat

Badania, badania i jeszcze raz badania :-)

WHEY premium