Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
Na kilku forach ludzie wieszali psy na Woickim, a to Zygadło narazie nic nie pokazuje, gra przewidywalnie i jak Mario napisal byle na skrzydło... 'Mały' więcej się olatał po boisku, a i tak grał więcej środkiem z dobrym skutkiem

...
Ruscy znów lepsi od Japończyków, Serbowie od Argentyny, a Portugalczycy od Finlandii

No i oczywiście Brazylia po raz drugi wygrywa 3:0 z Portoryko

Zmieniony przez - wikt w dniu 2011-05-29 08:38:53

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Zygadlo grzeje lawe juz 3 lata w Trento, jesli sie nie myle i trenujac z tymi zawodnikami przyzwyczail sie, ze wchodzac ma wyprowadzic skuteczna akcje = akcje ze skrzydla.

Argentyna bez szans z Serbia.
Portugalia po trudnym boju ogarnela Finlandie. Widac brak na rozegraniu Esko.

Korea 1-3 Kuba. Z Koreanczykow po 2 secie zeszlo powietrze. Kuba osiagala duza przewage przed II przerwa techniczna i bylo juz po secie.

Zmieniony przez - Marioslaw w dniu 2011-05-29 09:09:08

dobre decyzje dojrzewają powoli...

Nowy sezon.
Nowe cele.

...
Korea-Kuba, drugi set super, Koreanczycy gonili gonili, ale nie dogonili

Skrzydła Trento mają troche inną siłe rażenia niż skrzydła naszej repry aktualnie W Trento zasięgiem korygują niedokaldne dogrania
...
Gdzie by mozna znalesc jakiejs szczegolowe statystyki danych meczow i zawodnikow

Ile punktow w danym meczu jaki % atak przjecie cos takiego ?

.

...

po lewej "Match info" i poszczególne grupy

pozdr

Zmieniony przez - lukash_g w dniu 2011-05-29 13:07:47
...
Priddy William 83.33 % skuteczności w ataku, dołożyć do tego zagrywkę i kilka obron. Trochę dziwnie to wygląda w statach bo Stanley praktycznie niewidzialny wczoraj, albo psuł albo my bronilismy. Z kolei u nas bartman królował a Kurek klapa. Dziwny mecz

Spoko

Soto szalał w drugim meczu, 18 pkt przy ponad 50% skutecznosci moze się podobać nie tylko kibicom

edit: drugi mecz Bułgaria - Niemcy i znowu 5 setów. Nikolov dzisiaj 27pkt , ale Schoeps i Kromm też nie pozostawali dłuzni - kazdy z nich nastukał ponad 20