SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Libido po HCG

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 593

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 67 Wiek 25 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 444
1. WIEK: 25
2. WAGA: 105
3. WZROST: 190
4. WYMIARY:
-biceps: 43
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5 lat
6. DIETA: aktualnie nie
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1 Cykl enan 250 e5d 16 tyg.
8. TRENING: silowy i cardio
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: teraz
11. POZIOM BF%: okolo 18-20%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): do tycia
13. STAN ZDROWIA: ok
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: lysienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 130kg
-martwy ciąg:
-przysiad:

PYTANIE:

Witam, od 2 tygodni jestem na offie i od tygodnia biore hcg 2500iu co 3 dni, moje libido na trt bylo bardzo bardzo slabe, testosteron mialem na 1000ng/dl i prolke/estro w widelkach. Od kad biore hcg na odbloka moje libido wzroslo ekstremalnie mocno, dawno tak nie mialem. Jak to jest mozliwe? Na hcg mam napewno nizszy testosteron niz na trt, kregoslup juz mnie zaczal znow po tych 4 miesiacach bolec :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 766 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 182459
Hcg jest potrzebne chociaż by ze wzglądu na neuroprzekaźniki więc warto je podawać systematycznie hcg nie tylko wpływa na lh .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94635 Napisanych postów 364614 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669591
Masz badania z htz i z podawania hcg dla porównania?
Czy na htz szło hcg?
Badałeś może shgb/progesteron?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 67 Wiek 25 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 444
Na hcg badan nie robilem, biore dopiero od tygodnia. Na htz bralem 5000iu hcg co miesiac.
Na htz estrogen, estradiol i prolaktyna byla w normie, shgb i Progesteron nie badalem bo podobnierz nie ma na to wplywu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12059 Napisanych postów 160483 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234545
Tak, wzrost libido jets jak najbardziej mopzliwy.

HCG może to pomóc w poprawie libido, nawet jeśli poziom testosteronu jest niższy niż na TRT. HCG może wpływać na inne aspekty hormonalne, takie jak proporcje prolaktyny i estradiolu, co może wpłynąć na ogólną funkcję seksualną. Libido nie jest zalezne jedynie od popizomu testa. Tutaj tez dochodza inne aspekty, jak chocby psycha czy neuroprzekazniki.
Wzrost libido to dobra oznaka, raczej nie ma co sie doszukiwac tutaj probelmow, jak wyniki sa ok
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 432
Jestem na trt od ponad pol roku
niedawno wrzucilem hcg zeby zapobiec atrofii, 250ui co 4 dni. Libido wywalilo mi przez sufit, konieta miala mnie dosc, hehe. Hcg ponadto spowodowal u mnie spore zmiany skorne, wysypalo mnie na maxa. Odpuscilem wiec. Teraz robie sobie cykl na testo, o odbloku nie mysle- zostaje na trt (moj wlasny poziom testo byl.mega niski, pomimo diety, treningow, niskieho bf-mam 41 lat).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 67 Wiek 25 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 444
pablitto83
Jestem na trt od ponad pol roku
niedawno wrzucilem hcg zeby zapobiec atrofii, 250ui co 4 dni. Libido wywalilo mi przez sufit, konieta miala mnie dosc, hehe. Hcg ponadto spowodowal u mnie spore zmiany skorne, wysypalo mnie na maxa. Odpuscilem wiec. Teraz robie sobie cykl na testo, o odbloku nie mysle- zostaje na trt (moj wlasny poziom testo byl.mega niski, pomimo diety, treningow, niskieho bf-mam 41 lat).


Wysypalo cie przez damskie hormony ktore urosly przez hcg, nie polecam przestawac brac hcg, zbadaj krew i zbij ewentualnie estrogeny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 432
Mam 41 lat. Dzieci miec wiecej nie bede. To ze wybija estradiol to wiem. Natomiast nie chce sie bawic w inhibitory, bo tu mozna namieszac powazniej. Ewentualnie bede o tym myslal na zasadzie zrobic co jakies 3 mce fiolke dla "przypomnienia", ale wowczas chyba inhibitory jako mus..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 488 Na forum 163 dni Przeczytanych tematów 5067
Wrzucaj hcg raz na 4 czy 5 tygodni w 2 - 3 strzałach bo nikt ci nie każde brać co tydzień .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 432
250 ui na strzal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 488 Na forum 163 dni Przeczytanych tematów 5067
Paczkę 5000 na 2 czy 3 strzały co drugi dzień
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 432
Nie za dużo? Brałem 250ui co 4 dni i bylo baardzo odczuwalne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clomid trt

Następny temat

Pierwszy cykl przy kilkuletnim stażu

WHEY premium