SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Słabe libido, brak hcg, długi cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 136 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2889
1. WIEK: 28
2. WAGA: 83
3. WZROST: 184
4. WYMIARY:
-biceps: 41
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 8 lat
6. DIETA:
-białko: 220g
-węglowodany: 200g
-tłuszcz: 150g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: był test solo 1 rok 500mg/week później odblok + przerwa a obecnie test 500mg/week + bold 400mg/week
8. TRENING: split
9. CEL CYKLU: obecnie redukcja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: 15
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ekto
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: oba
15. PPM (podstawowa przemiana materii): szybka
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 110
-martwy ciąg: 180
-przysiad: 170


Witam,
Obecny cykl zacząłem 2 lata temu i ciagle leci test 500/week (pon + czwartek 250mg)
Pierwszy rok profilaktycznie z HCG w trakcie, badania i hormony w widełkach.
Od roku nie było dawane hcg, nie narzekałem na libido, jaja nie malały generalnie wszystko git malina.

Obecnie od 10 tygodni dorzuciłem bolda 400/week i wszystko było gitara do ostatnich 2 tygodni, libido zerowe.
Leci tak jak wcześniej ćwiarteczka letro do każdej lotki (na mnie działa idealnie, e2 zawsze w widełkach).
Co myślicie?
Wywaliło prolke? Badania już zamówione, tylko opóźnienia są w UK wiec czekam.
Mam 4 butelki hcg i provi tylko czy jest sens wbijać po roku przerwy hcg? Myślałem żeby po 2500ui e3d wbijać na ponowne rozbujanie jajek?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Zrob badania najpierw
Pewnie ubiles estro boldem i ia
Nie podawanie hcg szkoda nawet komentować, ale to twoje jajka i twoje zdrowie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 136 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2889
No nie wiem z tym estro, stawy wporzo samopoczucie tez. Jak mówiłem czekam na badania.
Co myślisz żeby teraz zapodać hcg? Rozbuja się? Wcześniej nie narzekałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Zawsze się nie narzeka aż się coś zepsuje
Najpierw badania później dokładanie leków 12 miesięcy nie biłeś hcg kilka dni cie nie zbawi

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 136 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2889
No ja wiem przecież

Tylko się zapytałem, czy i jak wbijać hcg po takiej przerwie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Kolego zrob badania bo mozesz mieć e2 ponizej wykrywalności i wtedy dobrze było by dać hcg wyżej dawkowane ,odstawić bolda itd
Nie ma co gdybac bez badań i ustalać scenariusze

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 136 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2889
Ja wszystko rozumiem, tylko gdyby e2 było tak udupcone to raczej bym odczuł, a jak mówię samopoczucie gitarka :)

No nic, zostaw temat jak możesz to wrzucę badania jak przyjdą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Nie koniecznie musisz odczuć ubite e2 ,nie jeden był przekonany że jest ok a po wynikach zdziwienie

Może w boldzie jest deka i prl w kosmosie jest

Może w boldzie masz testa i e2 jest w kosmosie i też padło na libido

Badania-wyniki-reagowanie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 136 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2889
No racja. Wyniki powinny przyjść w jutro albo najpóźniej w poniedziałek to się zobaczy co się tam dzieje, ale najprawdopodobniej ubite e2 jak mówiłeś.
Bold odstawiony, 2 następne lotki cypio poszły od tego czasu i chyba powoli się dźwiga bo kolba była w miarę normalna

Na chwile obecna badania będą tylko e2/prolka/progesteron bo na szybko kupione. Leci już do mnie następny zestaw do badań wiec będzie sprawdzone wszystko jak leci. £179
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Grubo się zarabia płaci się jak hrabia

Te badania dadzą obraz w którą stronę uderzać i co robić dalej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 267 Wiek 47 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8339
babcius
No racja. Wyniki powinny przyjść w jutro albo najpóźniej w poniedziałek to się zobaczy co się tam dzieje, ale najprawdopodobniej ubite e2 jak mówiłeś.
Bold odstawiony, 2 następne lotki cypio poszły od tego czasu i chyba powoli się dźwiga bo kolba była w miarę normalna

Na chwile obecna badania będą tylko e2/prolka/progesteron bo na szybko kupione. Leci już do mnie następny zestaw do badań wiec będzie sprawdzone wszystko jak leci. £179


Ja tyle place co 2 miesiac za wszystkie badania ,zdrowie wazniejsze.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl a koronawirus

Następny temat

Masa

WHEY premium