SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tren --> slabe libido albo nawet brak

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8723
Witam, mam pytanie odnosnie trenu chodzi o to ze brałem już kiedyś 2 razy tren i z libido była naprawde porażka dawki trenu 100-125mg e2d i do tego 150-200mg propa i dalej była lipa.
teraz wiem że moglo to byc przez prolaktyne i dlatego mam pytanie jeśli bede od początku kontrolował prolaktyne i bral np. dostinex (nie wiem czy dobrze napisałem) to nie bedzie problemu z libido???
Mysle że nie tylko ja mialem problem z libido na trenie a moze sa tu osoby ktore sobie z tym problemem poradzily, to by byly bardzo pomocne rady czy bedzie libido ok jak bede kontrolowal prolaktyne? tylko ona jest za to odpowiedzialna?

I jeszcze jedno pytanko jak mam tren ktory leży w ciemnym miejscu jakieś 4 lata albo więcej to będzie normalnie dalej klepał??
bo mam jeszcze 2 flakony phoenixa z pierwszych parti w dużych flakonach jeszcze, kupilem kiedys odrazu na zapas ale się zrazilem jak libido mi rozyebal ten tren do prawie zera


Zmieniony przez - czarnyczarny w dniu 2013-04-06 18:58:59
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 455 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7038
ja lece teraz tren (jinan) 100 mg + prop 150 mg (maxtreme) i od 2 tygodni wzucam dostinex 0,5 e7d zobaczymy jak to bedzie , znajomy radzil jak duze dawki trenu to e5d dawac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
nie ma daty na trenie?zrób badania przed cyklem.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8723
lodzianin1 badania zrobione, ostatnio ci nawet na pw wysłałem zebys sprawdzil czy wszystko ok i marudziłem ze dalej libido słabe jak badania są ok ale libido już sie poprawiło także teraz czas na bombke ale z glową nie jak kiedyś, leciałem 1,5 roku bez hcg

data jest, a na underach dają wgl. dobra date? to ie apteka to zawsze myślalem ze byle jak dadza i tyle

Zmieniony przez - czarnyczarny w dniu 2013-04-06 19:05:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak głównie prolaktyna odpowiada za libido
zacznij wraz z trenem jeść 2x200mg wit B6, jak to nie będzie pomagać to będzie trzeba zrobić badania i sięgnąć po dostinex albo bromo. To czy pójdziesz z tym do lekarza czy leczysz sie sam to już twoja sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8723
DJ100 nie lecze się, poprostu chce sie zorientować czy jak będę kontrolowal prolaktyne to libido bedzie ok bo jak moze i tak byc lipa jak prolaktyna bedzie pilnowana to chyba odpuszcze tren..


Zmieniony przez - czarnyczarny w dniu 2013-04-06 19:12:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
ja bije tren i dece w jednym cyklu daje dostinex i z f***em mam problem bo cały czas sie chce a żonka nie daje rady :)

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8723
nie mogłem juz edytowac..

ten tren mam date 07.2011(expiration date) bo tak jak pisalem sa to jedne z pierwszych flakonow phoenixa, robił ten tren fest ale libido nie było..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie tylko prolaktyna_ musisz też pilnować estro ( tren też ma spory wpływ na niego ) __ u mnie jak u snary, na trenie mysli się tylko o jednym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8723
a z tym trenem ktos sie wypowie? data na flakonie 07.2011 ale nie wiem czy w underach daty dobre daja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wyssane z palca _ zaczniesz wbijać to się dowiesz co i jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8723
tylko wiesz nie chcial bym sobie cyklu zj...c przez ten tren, ok 4 lata napeno bedzie mial
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dalej ze soba zrobic %-)

Następny temat

Odlbokowanie po suscie 250

WHEY premium