SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obniżone libido na cyklu po wbicu hcg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga

100

Wzrost

184

Obwód ramienia

45

Obwód klatki

-

Obwód uda

70

Obwód talii

-

Staż na siłowni

3 lata z przerwami od 7 miesięcy regularnie

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

5k kcal 350-400b 130t 600-700w

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Jestem na 1 cyklu enan solo 425mg dawka aktualnie

Opisz swój plan treningowy

Pon: Klata triceps // Wt: Nogi barki // Śr: Plecy biceps i to samo z dalszymi dniami

Cel cyklu

Siła/Masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

-

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

-

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Od młodych lat byłem zawsze przy sobie nie miałem problemu z tyciem siły też sporo nawet naturalnie

Stan zdrowia

Dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

-

PPM (podstawowa przemiana materii)

Szybka

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Klatka 140x2 Siady 180x2 Martwy-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Wiek 24 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 317
Siemanko. Wie ktoś może co jest nie tak, od 8 miesięcy jestem na bombie enan solo aktualnie leci dawka 425mg z libido bywało różnie raz dobrze raz słabiej lecz było to prawdopodobnie spowodowane nałogowym paleniem marihuany, od ponad miesiąca czasu nie pale nic libidio było konkretne cały czas w gotowości :D wszystko się zmieniło po tym jak wziąłem hcg co prawda poleciały tylko 2 strzały po 500iu co 4 dni domięśniowo ale już po 1 czułem że coś jest nie tak libido spadło może nie całkowicie bo na siłe by coś tam poszło ale nie tak to powinno być, spotkał się ktoś z czymś takim? Z góry dzięki za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
Jaki masz poziom estro i prolki?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Wiek 24 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 317
Właśnie problem jest taki że ostatni raz na badaniach byłem 3 miesiące temu moje zaniedbanie ale nie wydaje mi sie żeby było źle bo samopoczucie jest w porządku te libido tylko jak by zgasło, może po prostu za mała dawka tego hcg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94778 Napisanych postów 364781 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670072
Zrób badania nie ma co wróżyć

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lewy clomid

Następny temat

Clenbuterol Galaxy 100mcg

WHEY premium