SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lewy clomid

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 279 dni Przeczytanych tematów 249
Witam po 1,5 miesięczym cyklu miesiąc leciałem potem dwa tygodnie po odstepie, wziąłem hcg 700ui e3d i clomid 20 tabsów prawdopodobnie lewe
Bo lh i fsh niższe niż po miesiącu stosowania saa, czy mogło mi sie coś stać z jajkami odczuwałem taka pulsacje podczas stosowania clomid, libido spadło, Co robić ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 279 dni Przeczytanych tematów 249
Ale czemu akutat chcialem po taniości, wcale nie tylko jak lecialem łacznie 1,5 miecha to jakie dawki mialy byc na odbloku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94781 Napisanych postów 364785 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670080
Ankieta działu
Rozpisz cykl I jak wyglądało dokładnie pct co i kiedy weszło
Daj badania sprzed cyklu I zanim wszedłeś na pct
Kto robi pct na wybitej prolaktynie ?
Na wywalonej prl duża szansa że pct się nie powiedzie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 25 Wiek 50 lat Na forum 151 dni Przeczytanych tematów 592
Ten clomid to Anafarm ? Bo to 100 procent fejk . Miałem wiem . Cytryniany mają cierpko kwaśny smak . Nawet 1 mg cytrynianu klomifenu byś poczuł , gdybyś przytrzymał tabletkę w ustach lub ją rozgryzł.
Więc jeśli twój clomid nie ma takiego smaku - wyj**ka . Mówi ci to chemik z wykształcenia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 279 dni Przeczytanych tematów 249
Panowie aktulne wyniki zapomnialem zrobic lh i fsh, zabadalem tarczyce bo ona tez podobno ma wplyw na libido, kolego co wyzej pisal sprawdzilem anfarm... ale czy on zawsze musi byc trefny??? co może byc w skladzie tego clomidu? czy moglo cos powaznego się stać??? testosteron wysoko niby prolke za mocno chyba zbilem bo blisko dolnej granicy, ale podobno ten hormon jest najmniej wazny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 279 dni Przeczytanych tematów 249
cykl to lecialem miesiąc wypadek 2 tygodnie odstawilem odblok hcg 700ui e3d 1,5 tygodnia potem clom z 20 tabsów... tak to wyglądalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94781 Napisanych postów 364785 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670080
Skoro zapomniałeś zrobić kluczowych badan i nie potrafisz odpowiedzieć na pytania to jakiej odpowiedź oczekujesz ??
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 279 dni Przeczytanych tematów 249
No ale przeciez ci odpowiedzialem, co weszlo test lecial 300mg tygodniowo przez miesaic potem przerwa 2 tygodnie 250mg i odblok ten co pisalem, mam 21 lat chyba obwody bicepsa nie sa potrzebne do pomocy w tej sprawie, widze ze na blistrze z clomidem jest data na 2021 ale nie wiem czy to nie produkcji czy ważnosci, co jak zjadlem 20 tabsow cloma po terminie?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 25 Wiek 50 lat Na forum 151 dni Przeczytanych tematów 592
Moment. Po Anafarmie ci skoczył testosteron . Zmęczony jestem po pracy i nie kumam co tam piszesz . Słuchaj no , z tym Clomidem Anafarm jest ciekawa sprawa - bo tam klomidu nie ma na 100%
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 25 Wiek 50 lat Na forum 151 dni Przeczytanych tematów 592
Brałeś HCG , potem sam clomid dobrze zrozumiałem? Ten Anafarm ? Dalej go bierzesz i testosteron idzie ci w górę LH spada ? Czy bierzesz coś jeszcze , inhibitory aromatazy , jakieś boostery typu arimistan ? Opisz to jeszcze raz chronologicznie . Po czym robiłeś , odblok, co leciało po odbloku , ile dni. Ja co prawda żadnym ekspertem nie jestem ale z racji zainteresowań i wykształcenia czasem mogę coś wywnioskować .
Ja weszłam na TRT , ale będę z tego schodził . Lipa , testosteron wysoko , samopoczucie do niczego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94781 Napisanych postów 364785 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670080
Najpierw ankieta działu-regulamin jest dla każdego taki sam

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 25 Wiek 50 lat Na forum 151 dni Przeczytanych tematów 592
Tak , ankieta to podstawa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok test cypio

Następny temat

Obniżone libido na cyklu po wbicu hcg

WHEY premium