SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lewy temat?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 432 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8061
witam chciałbym sie zapytać poniewaz cos mnie nurtuje....jestem w 4 tygodniu systemu

1-4 antek 50 100 150 100
1-12 susta 750mg e5d
1-12 deka 500mg e7d

jest to moje pierwsze zderzenie z mixem i antkiem....trzymam diete nie pije, dobrze sie regeneruje po 4 tygodniach masy poszlo mi jakies 4kg masy...czy to mozliwe ? mysle ze moge miec lewy temat bo bez przesady chociaz powinienem wody nabrac a ja mam zamiast rzeźbe jak przed cyklem troche siły poszło ale masy 4kg...na takich tematach po 4 tygodniach powinno pojsc duuzo wiecej prosze o odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
możliwe że masz walonego antka
teraz ciężko o dobry stuff(antek)

a jaka firma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 432 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8061
british dispenary....no ale nawet na tym 750mg e5d susty powinno mnie nalać wodą a tu lipa szczegolnie ze biore suste pierwszy raz wczesniej tylko enan i to pamietma enan mnie bardziej zalewał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
spokojnie susta się wkręca daj więcej węgli do diety albo kup gainera to na pewno Cię zaleje Antek raczej lipa bo w takich dawkach już dawno powinies mieć pompę jak h00j na siłowni i łeb jak księżyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21741 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
Androlic? Zapłaciłeś za niego tak raczej dużo czy tak raczej tanio jak za antka?
Druga sprawa to sprawa poprzednich cykli/odstępów/środków/dawek.
Trzecia trzeba było polecieć 100/100/150/150 oxy a mix dać 1ml pon/śr/pt.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 432 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8061
zaplacilem normalnie tyle co wszyscy placa.
poprzednio tylko deka enan i to mnie bardziej zalewalo czulem ze sutki swędzą itd a teraz nic !! na dece i enanie mialem brzuch lekko zlany morde jak arbuz a teraz napne to kostke mi widac to jakies nieporozumienie no i nic nie swedzi sutki nic, odstep od poprzedniego cyklu do 4 tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 432 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8061
na siłowni ludzie mowia ze sa dwa anapolony....na mase i na siłe ale cos nie chce mi sie w to wierzyc??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
tym ostatnim textem mnie rozyeb.ale.s

testosteron tez masz jeden na ruchanie ,drugi na pewnosc siebie , trzeci na poprawe muskulow?

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
prawie sie ze śmiechu posikałem
No w 4 tygodniu an takim sprzęcie powinno być więcej .. jeśli:
- trzymasz dietę
- ciągniesz mocny trening
- dobrze się regenerujesz
- ... antek to antek a nie np meta.

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 432 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8061
no co tu dużo mowic !! ludzie pier**la smieci na siłowni nie mowie ze w to wierze haah ale tak jest mowia ze jeden na mase drugi na siłe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21741 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
Krótki ten odstęp i tutaj można upatrywać słabych efektów.
Oxy to oxy nie ma, że takiej firmy na to a innej na tamto.
Faktycznie są 2 Androlic na rynku - śmiesznie tani podróba, drogi oryginał.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ODBLOK :(

Następny temat

T3+metanabol

WHEY premium