SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lewy CLOMID

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3452
Witam wszystkich odwiedzających ten wątek.

Mianowicie już jakiś czas temu ze względu na mój testosteron utrzymujący się w granicach 300-350ng/dl szukałem rozwiązań i możliwości podbicia jego naturalnego poziomu, stosując ziółka(Long Jack itp), witaminę D i omega 3/6/9 bez większych rezultatów. Postanowiłem wiec spróbować podbić go przy pomocy wymienionego wyżej środka Clomid’u używanego najczęściej do odbloku czy tez zapobiegawczo na ginekomastię.

Z przedstawionych w internecie rezultatów zarówno tu jak i na zagranicznych forach postanowiłem sprawdzić działanie tego środka na sobie licząc na przynajmniej jednokrotny wzrost poziomu testosteronu gdzieś w okolice 600/700 ng/dl będąc ciekawym jak taka różnica przełoży się na wyniki siłowe i regenerację organizmu.

Według latającego po internecie protokołu zacząłem brać 25mg (pół tabsa) clomidu raz dziennie. Przez okres okolo 34-40 dni.

W międzyczasie samopoczucie mi dopisywało i nie zauważyłem żadnych sajdów, czy tez znanego podczas brania tego środka wahania nastroju.

Po pewnym czasie zaobserwowałem jednak spadek libido co nigdy wcześniej nie miało miejsca. Zdziwiony zaistniała sytuacją pomyślałem, iż za sprawą Cloma wybiło mi estro kilka razy ponad skale więc zrobiłem badania kontrolne estradiolu i kontrolne dla testa i prolki.

Badania przed(w normie)
Prolaktyna - wynik 8,61
Testosteron - wynik 350
Estradiol - wynik 24,6

Badania po:
Prolaktyna - wynik : 5,24 norma: 2,64 -13,13
Testosteron - wynik: 460 norma :260 -816
(Tu spodziewałem się lepszych rezultatów )
Estradiol - wynik <20 norma 20-47
( Natomiast ten wynik mnie zaskoczył, gdyż stosując cloma w takiej ilości spodziewałem się wybicia estro w górna granicę lub nawet ponad normę.)

Aktualnie odstawiłem cloma.

Tutaj pojawiają się moje pytania:
- czy clom mógł tak nisko zbić estro czy siedzi tam jaki IA, który ten poziom wyzerował ?
- czy tak niski poziom estro może powodować zaobserwowane obniżenie libido ?
- co powinienem zbadać i po jakim czasie wszystko powinno wrócić do normy ?

Mam nadzieję, ze dość szczegółowo opisałem temat i ankieta nie bezie w tym przypadku wymagana.

Dzięki za odpowiedź
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3452
Mam już wyniki badań z krwi i są dość zastanawiające. Teraz jestem pewien, ze nie było tam cloma.

Wyniki przed :

FSH 2,82 mIU/ml[1,27-19,26]
LH 3,47mIU/ml[1,24-8,62]


Wyniki po:

FSH 2,01 mIU/ml[1,27-19,26]
LH 1,43 mIU/ml[1,24-8,62]

Macie jakieś przypuszczenia co mogło obniżyć poziomy LH i FSH ?



Zmieniony przez - 1zcimras w dniu 2023-09-14 21:39:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94665 Napisanych postów 364646 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669681
Ankieta działu.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3452
lodzianin1
Ankieta działu.


ANKIETA
1. WIEK:31
2. WAGA:81
3. WZROST:180
4. WYMIARY:
-biceps:39
-klatka:108
-udo:
-talia:78
5. STAŻ NA SIŁOWNI:4/5
6. DIETA:
-białko:165
-węglowodany:210g
-tłuszcz:55g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Lgd 4033 i Mk677
8. TRENING: SPLIT x4 w tygodniu
9. CEL CYKLU: boost teścia
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: cypio/enan 250mg e5d - około 2 lata temu
11. POZIOM BF%: 15%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): chudnięcia
13. STAN ZDROWIA: Dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): według kalkulatora na internecie 2100kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94665 Napisanych postów 364646 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669681
Coś tam podbiło a clomid ma lekkie działanie antyestrogenowe

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3452
Czy według Twojej wiedzy, taki poziom estro może mieć bezpośredni wpływ na libido?

Ile czasu może trwać powrót E na właściwy poziom ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94665 Napisanych postów 364646 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669681
Pewnie ze tak bez środków z zewnątrz ciężko powiedzieć, bo pokazuje wynik że masz poniżej 20 ale czy ty masz 19 czy zero to już inna sprawa.osobiscie wygląda mi to na jakieś ia a nie clom

Szkoda ze nie zbadałes lh I fsh
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3452
Też tak pomyślałem. Jakby to miało coś zmienić to brałem clomid z opakowania Anafarm.

Niestety mój lab nie pokazuje dokładnego poziomu Estro, co tez utrudnia sprawę.

Mam badanie Lh i Fsh sprzed „cloma”, wiec mogę jutro z rana skoczyć zrobić świeże dla porównania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94665 Napisanych postów 364646 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669681
Zrób będzie jakaś jasność

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1066 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22755
Kup porządny clomid

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3452
@lodzianin1

To tak jak mówiłem jutro rano zrobie badania to po południu powinny być już wyniki.

@Dugii2

Tez uważasz, ze w tym clomie siedziało jakieś IA ?
Czy po prostu ten Lab nie cieszy się dobra opinią?



Zmieniony przez - 1zcimras w dniu 2023-09-11 17:30:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1066 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22755
Popristu anfarm clomid było dużo podróbek

Dugi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dlugosc mostku

Następny temat

TEST HARDCOROWYCH PRZEDTRENINGÓWEK - reaktywacja

WHEY premium