SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Libellula/Dziennik - Redukcyja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11236

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1986



Dzisiaj biegałam 1h w parku, bo bieżnia jest okropnie nudna.

obli, obciążenia będą jutro, jak wszystko sprawdzę na siłce. btw. nie wiedziałam, że oblique to nazwa mięśnia dzisiaj gdzieś na angielskiej stronie się natknęłam i znajomo zabrzmiało

Wiem, że strasznie lakonicznie piszę, ale jutro czeka mnie ważna maturita i mam deficyt czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1986
Ufff, dzisiaj miałam ostatnią maturę. Teraz to już tylko 4 miesiące chillout'u Ostatnie dni były kiepskie pod względem diety, a treningi głównie w celu odstresowania się.
W związku z tym, postanowiłam porządnie wziąć się za siebie. Ale tak naprawdę porządnie. Teraz już nie będzie wymówki, że nie mam czasu, bo muszę się uczyć.

Co do diety, to rozważam wprowadzenie zmian:
- zero nabiału (przynajmniej na początku)
- więcej tłustych mięs i ryb
- mniej lub zero owoców

Myślałam jeszcze o zmniejszeniu ilości węglowodanów, przy obecnym rozkładzie wychodziło mi tak 150-160g. Bo mam problem z dolną częścią brzucha - o ile góra zrobiła się już w miarę płaska, to dół wciąż strasznie odstaje :/ Czy to może być kwestia tych węgli?

Aaa i jeszcze w wątku konkursowym przeczytałam o 3-dniowej oczyszczającej diecie jabłkowej. Myślałam, żeby jutro sobie ją zacząć, bo czuję, że pełno brudu po ostatnich dniach we mnie siedzi . Dobry pomysł czy niet?

Będę wdzięczna za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1986
3-dniową dietę jabłkową uważam za zakończoną. Poszło jakieś 8 kg(!) jabłek, treningów nie robiłam, bo chyba bym nie dała rady. Po tych 3 dniach czuję się świetnie, jakoś tak lekko

Jutro już będę jeść normalnie, tylko dalej nie wiem, co z tym rozkładem BTW. Dalej taki sam jak był? W wymiarach wciąż constans, więc nie wiem, czy mam coś zmieniać.

Może tym razem ktoś tutaj zajrzy... Będę wdzięczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jaki rozklad mialas dotychczas? masz swoje zdjecia tu w dzienniku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1986
4nn ustaliła mi rozkład 1700 kcal, 2g białka/kg, 1g tłuszczu/kg, a reszta węgle. Zwykle wychodziło mi tak 150-160g węglowodanów. Co do zdjęć, to mogłabym wysłać na PW? Wcześniej tak wysyłałam do 4nn.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
acha ok, poczekajmy co Ania powie nie chce jej wchodzic w parade Mysle ze w poniedzilek bedziesz wiedziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1986
W porządku, poczekam.

Wczoraj pierwszy raz w życiu zrobiłam WŁASNE MASŁO Spróbowałam odrobinkę, wyszło obłędnie pyszne. I tutaj pytanie: mogłabym je jeść od czasu do czasu, tak powiedzmy 10g? Zrobiłam je ze śmietany 30%. Oczywiście potrafię się obyć bez masła, bo takie sklepowe jadłam bardzo dawno temu, ale wydaje mi się, że widziałam je w dziennikach innych dziewczyn, więc pytam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
maslo jak najbardziej ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Constans w wymiarach, czyli? Bo nie widać ostatnich pomiarów

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1986



Ten zastój to może dlatego, że ostatnio moje jedzenie nie było idealne. Nie żebym się obżerała słodyczami czy coś, ale przez stres przed ustnym jadłam mniej albo za dużo węgli w postaci chleba.

Miło z tym masłem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja 8 kg, wyrzeźbienie ciała, zwiększenie mocy oraz kondycji i spalenie tłuszczu

Następny temat

Zdrowe odżywianie.

WHEY premium