SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lepiej późno niż później - liść_laurowy redukuje się

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14690

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4702
No to pomiary:

Glownie spada mi waga, choc jakos bardzo tego nie widac. Znaczenie pewnie ma tez fakt, ze obudzilam sie bardzo glodna i mnie troche wessalo, brzuch pusty wiec i pare dag mniej.
Niestety z moja sylwetka wystarczy, ze zjem odrobine i zaraz mi brzuch wywala

W kazdym razie, jest ok! Cieszy mnie trzymanie zdrowej diety, nie tyje, a wrecz przeciwnie (choc czekam na spadek cm, ale na to, jestem prawie pewna, musze poczekac dopoki nie zaczne cwiczyc).
no, jest super:)






Zmieniony przez - lisc_laurowy w dniu 2013-05-23 22:09:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4702
Czwartkowa micha.

Juytro wyjezdzam na 10 dni. Bede sie starala jesc czysto, ale boje sie, ze bede w zwiazku z tym glodowac;] Nic, woreczki orzechow wrzucone do bagazu, na lotnisku planuje zjesc pudlo ryzu i miesa - ostatni porzadny posilek;)

Pewnie nie bede codzien sie tu odzywac, ale nie spisujcie mnie na straty!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
lisc_laurowy

Niestety z moja sylwetka wystarczy, ze zjem odrobine i zaraz mi brzuch wywala


To nie jest kwestia sylwetki tylko po prostu coś Ci szkodzi Sprawdź jak reagujesz na warzywa szczególnie te wzdymająca - kapucha, brokuł, cebula itp. Może wystarczy zmniejszyć porcje lub ograniczyć niektóre jedzenie na rzecz innego.

Zmieniony przez - Arphiel w dniu 2013-05-24 08:07:55

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4702
Arphiel, chyba nie, moze to po prostu taki uklad flakow? Owszem, sa warzywa, po ktorych mnie wzdyma, ale w moim przypadku wystarczy, ze wypije wiecej wody czy zjem cos i widac roznice po brzuchu. U niektorych widac, ze sobie pojedli, u niektorych nie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4702
Wrocilam. Eh, z wielkim bolem sie przyznaje, ze nie udalo mi sie trzymac czystej miski. Staralam sie jak moglam, wybrzydzalam, wybieralam z talerza tylko to, co jesc moge, ale podrozowanie po Stanach i trzymanie zdrowej diety jest po prostu niemozliwe. Nie szukam usprawiedliwienia, wracam do czystych misek i dbania o jedzenie. A ten tydzien wycieczkowy od razu poczulam - metabolizm mi zwolnil, cera jakas brzydsza i az mi sie wyc chce, ze zaprzepascilam poprzednie tygodnie pracy. No ale - do roboty!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4702
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nareszcie stęskniłam sie już za Liściem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4702
jo, ja za Toba tez, ale nic nie mowie, bo ciagle nie moge wyjsc z oniemienia, po tym jak zobaczylam:
1) Ciebie i Twoje cialo na filmiku z Twojego dziennika (wooooow!)
2)Twoje ciasto fasolowe Wrzucilas przepis na Ladies gotuja?

Zmieniony przez - lisc_laurowy w dniu 2013-06-04 08:44:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przepis jest na ladies, już ktoś go kiedyś wrzucał, to ciacho jest przekozackie mam też wersję z owocami bez kakao, tyż wymiata machnę Ci priva z przepisem na cytrynowe, ale właściwie dodatki można zmieniać dowolnie dziś będę robić malinami i kruszonką z mąki owsianej (mielone płatki, masełko i stewia)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4702
Wczorajsza micha.
Dzisiejszej nie wrzuce, bo czeka mnie dzien w samolocie - lece do PL:)
Rodzine juz uprzedzilam o moim radykalizmie zywieniowym, wiec mam nadzieje, ze uda sie jesc czysto;)
W planach tez wizyta u fizjo, zeby upewnic sie, ze po powrocie moge na silke biec. Yay!:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przygotowanie do półmaratonu proszę o pomoc

Następny temat

Aanio redakszyn

WHEY premium