SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lena - moj powrot do zdrowia i formy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9478

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 297
dzieki Shrimp

tak, cenne rady od nieocenionych to ogrom pracy tak pomagac kazdemu z osobna i ogarniac

jeszcze dodam, ze moj wapn jest od razu z wit. D taki w saszetkach.

kurcze jeszcze awatar by sie przydal

Zmieniony przez - _lenaa w dniu 2011-02-28 22:52:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
_lenaa sorki, że się wcięłam, ale tak mi się od razu te brokuły w oczy rzuciły

Życzę powodzenia i ustabilizowania wyników na przyzwoitym poziomie.

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 297
spoko Martasi

teraz juz wszystko mam: diete, treningi i daze do idealu na awatarze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
hej Lenaa,
przeczytałam Twoją historię - przykro mi, że przytrafiło Ci się to wszystko. ALE, to już przeszłość z pomocą Marty na pewno wyjdziesz na prostą Super, że masz zdrowego dzieciaczka, to rezultat Twoich działań i bądź z tego dumna. Widzę, że masz ogromną motywację, tak trzymaj ! Ja na pewno nie jestem w stanie wesprzeć Cię w dziedzinie diety i jej wymagań, ale masz moje wsparcie duchowe. Powodzenia

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lena , dieta BARDZO ŁADNIE, zwłaszcza, że dopiero zaczynasz Odpiszę dokładniej i odpowiem na Twoje pytania, jak tylko poogarniam najważniejsze sprawy

Ojjj, Krewetko... Zawstydzasz mnie

A Martasi czuwa

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-03-01 08:09:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 297
ufff , czyli nie bylo zle

dzis juz tak jem, a wieczorem zaczne wymyslac na jutro.
Popieklam mieska i niebawem idziemy z synkiem na spacer, u mnie jest piekne sloneczko.

po takim sniadanku od razu czuje sie lepiej. Zwykle lalapalm byle co czyli chleb z serem lub kawa i nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 297
Wrocilam z aqua-aerobiku, nie bylo tak zle, niby nic a jestem wypompowana, czuje miesnie, cwiczylo sie wspaniale, jaka ulga dla stawow. Srednia wieku mojej grupy to ok 50 lat, ale bylo sympatycznie. W piatek pilates.

Ok 13 zaliczylam prawie dwugodzinny spacer.
Dietka jak w rozpisce, nawet nie jestem glodna, myslalam, ze bedzie gorzej. No ale rezerwy mam na rok glodowki chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
_lenaa no i super

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem

Jeśli masz świeże jajka z pewnego źródła, to pokuś się o wbełtanie żółtka do soku Będziesz miała rewelacyjny szejk pro-zdrowotny

Warzywa, wiadomo, najlepiej takie bio, ale jeśli ich brak, trzeba się zadowolić tym, co dostępne.

Węglowodanów w diecie wczorajszej zabrakło Ci sporo, bo aż 30g. W takim przypadku powinnaś dojeść, ale raczej nie ww prostymi z owoców czy miodu, ale złożonymi z ryżu (kasza gryczana jako zamiennik może być ) albo z warzyw Dieta to nie apteka, nic się nie stanie, jeśli gdzieś po drodze zgubi się czy doda kilka gramów ww albo białka, ale staraj się, żeby nie było tego więcej niż 10g. W ilości tłuszczu natomiast staraj się być precyzyjna, bo masz go już bardzo mało i lepiej, żeby organizm codziennie dostał te swoje 40g, które mu się słusznie należą

Jeśli chodzi o pory i ilość posiłków to zależy to od Ciebie. Jedz tak, żeby czuć się jak najlepiej

Warzywa na zabicie głodu jak najbardziej Możesz sobie zrobić dip z twarogu zblenderowanego z kefirem albo mlekiem i maczać w nim marchewkę, ogórki, seler naciowy itd.

Co do wysiłku fizycznego, to nie spiesz się. Raz, że jak sama piszesz, masz problem ze złapaniem oddechu, a dwa, że musisz uważać na swoje stawy, nie tylko z powodu swojej wagi ale też faktu, że od urodzenia dziecka minęły dopiero 2 miesiące, a więc Twoje stawy, ścięgna, więzadła są jeszcze rozluźnione i trzeba im dać czas na powrót do „normalności”.

Ja osobiście proponuję, żebyś zaczęła wykonywać ćwiczenia na okres połogu opisane przez obliques:
https://www.sfd.pl/-t451674.html#post1

Zacznij od ćwiczeń z piłką z „Tygodnia 1” i ćwicz tym planem przez 8 tygodni. Wtedy na pewno mięśnie wzmocnią się, poczujesz się pewniej i będziesz mogła wprowadzić trening z obciążeniem
Aqua aerobic, w ogóle pływanie czy nawet spacerowanie w wodzie jak najbardziej, dobrze Ci to zrobi. No i oczywiście spacery

Ufff... Chyba wszystko napisałam Jak coś pominęłam, to się dobijaj, bo ja coś roztargniona dziś jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 297




calus z podziekowaniami

teraz juz sie rozluznilam jak zobaczylam, ze ten pierwszy dzien wcale nie byl taki straszny i mam tu pomoc w Tobie i dziewczynach, najbardziej balam sie czy dam rade cwiczyc, ale powiem Ci, ze jak mi wczoraj napisalas, ze moja sytuacja jest tragiczna to sie prawie poplakalam.

a jesli chodzi o zoltka to co z salmonella? wystraczy sparzyc skorupke?

ten brak ww musze pilnowac, czy moge tez jaglana lub peczak?

o cos jeszcze chcialam zapytac, ale zapomnialam skleroza, moze jutro mi sie przypomni.

zaraz wkleje diete.

acha, nie uzywam windy, mieszkam na 6, ide z kilkoma odpoczynkami, powoli jak zolw, ale zawsze.

Martasi dzieki za dobre sloweczko, musze tez pozagladac po innych blogach.



Zmieniony przez - _lenaa w dniu 2011-03-02 01:01:07

Zmieniony przez - _lenaa w dniu 2011-03-02 01:02:54
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

gruszka85/reaktywacja

Następny temat

kamelowa - powrót do formy/ trudna redukcja

WHEY premium