SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lena - moj powrot do zdrowia i formy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9424

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
_lenaa to pierwsze koty za płoty

nie uzywam windy, mieszkam na 6, ide z kilkoma odpoczynkami, powoli jak zolw, ale zawsze

Szacun
Aż mi łyso.
Jutro wpełznę na 6, choćbym miała iść i kwadrans, a na koniec paść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Jeśli masz jajka z pewnego źródła, to salmonella raczej Ci nie grozi

Życzę powodzenia

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lenaa ladnie sie rozkrecasz. Jesli chodzi o cwiczenia z pilka, to polecam. Ja na poczatku tracilam rownowage,ale z czasem doszlam do wprawy.

Trzymam kciuki Lenaa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 297
wlasnie dzis probowalam i ciagle spadalam dupskiem
musze w koncu Cie odwiedzic w Twoim dzienniku, Shrimp i Martasi rowniez. Chyba jestesmy w podobnym wieku

Jutro ide na silownie na rowerek a w piatek na pilates, nie moge sie go doczekac.

Zaraz zabieram sie za ukladanie dietki na jutro. Mam juz system i to co ukladam wieczorem pod zapasy w lodowce, rano przyklejam na lodowke i jade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Tak tylko dla przypomnienia, zielonych warzyw (np. brokuły czy szpinak) nie wliczaj

Ja też planuję wieczorem, potem rano odpalam kompa, zaglądam co na śniadanie, co spakować do pracy i heja

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 297


dzieki MArtasi tak mi wychodzi, bo wstukuje sobie wszystko co mam danego dnia zjesc, zeby niczego nie pominac musze popracowac i dawac tych wegli na gorke, bo cos sie za bardzo ich boje, dopiero jak widze wydruk widze jak ich naprawde malo.

trzymajcie sie dziewczyny
zmykam, juz pierwsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oooo.... Zebrały się "stare baby" Więc jest i kolejna, znaczy ja

Lena, proszę, nie licz do diety tych jarzyn zielonych (brukselka, ogórek, brokuły). Zobacz, "straciłaś" na nich w bilansie 22g białka (przez to pełnowartościowego masz tylko 71g ) i 19g węgli (pełnowartościowych 91g) To już jest bardzo dużo (164kcal), zważywszy na to, że i tak nie dobijasz do bilansu. Jednym słowem: prosta droga do obniżenia metabolizmu, nie-chudnięcia, a nawet dodatkowego przytycia!

Ja rozumiem, że nie chcesz o niczym zapomnieć... Rób zatem tak: opracuj najpierw dietę bez warzyw, dopracuj ilość przede wszystkim białka, wklej nam zrzut ekranu z niej, a potem zedytuj sobie tą rozpiskę dodając warzywa i taką wersję zachowaj dla siebie Tak robią dziewczyny, a pod zrzutem robią dopiek: + warzywa (brokuły, brukselka itd)

Pamiętaj, najważniejsze jest tutaj białko, dieta bez niego w krótkim czasie ma katastrofalne skutki. I naprawdę, nie bój się węgli. Mnie przybyło w ciąży 30kg i schudłam do takiej sylwetki jaką mam teraz NIGDY nie eliminując ww. Nawet w ostatniej fazie diety miałam ich >1.5g/kgmc

Tak nie chwaląc się, zobacz, co zrobiłam:





Tak naprawdę można, pod warunkiem, że trzyma się wyznaczonego bilansu i rozkładu BWT




Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-03-03 08:23:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Lenaa ... fachowcem nie jestem ale czuje że kryje się w Tobie OLBRZYMI potencjał. Spokojne poradzisz sobie ze zdrowiem i z sylwetką. (dla własnej radochy - pstryknij sobie kilka fotek z aktualną sylwetka - będziesz miała wielki uśmiech na twarzy gdy za rok czy dwa je porównasz ze sobą )

MOC z Tobą

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3953
Witam Ciebie Lenko :) Życzę Tobie powodzenia ! :)

A tak poza tym nawiązując do zdjęć Martuccy. Ja właśnie dlatego postanowiłam wziąć się za siebie. Martucca stała się moją inspiracją

Ma zayebiste poślady



Zmieniony przez - Moni88 w dniu 2011-03-03 10:02:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 297
no faktycznie, musze pilnowac, patrzylam tylko na ww a tu bialko jest wazniejsze i rzeczywiscie malutko w stosunku do zalozen. Dzis dojem bialka jedna porcja rybki do kolacji. Jeszcze kurcze, ja chyba zle licze wegle, np z tej kaszy to waze taka juz po ugotowaniu, a moze powinnam sucha? bo wtedy tez niezle by mi brakowalo ww.
Martuccaja juz w ogole nic nie powiem nt Twojej sylwetki, bo mi od razu taka gula zazdrosci rosnie w gardle niesamowite, zwlaszcza w porownaniu do trzeciej fotki efekt jest miazdzacy, czy ja kiedys bede jak Ty? jestes wzorem.

zdjecia zrobilam, mam, i na pewno dam przy pierwszych spadkach dla porownania i na koniec. No i moje marzenie, zeby maz mnie w koncu bez koszulki mogl zobaczyc bo na razie nie ma o tym mowy.Zreszta po tym porodzie nie w glowie mi glupoty

ps njeszcze sie chcialam dopytac czy ktos stosuje diete rozdzielna? czy jest zasadnosc takiego podzialu? bo czytalam, ze szybciej sie chudnie. Ale nie wiem czy przy mojej niskiej ilosci wegli to robi roznice?

Zmieniony przez - _lenaa w dniu 2011-03-03 18:12:57
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

gruszka85/reaktywacja

Następny temat

kamelowa - powrót do formy/ trudna redukcja

WHEY premium