SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lekarz prowadzący

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2516
Możecie polecić jakiegoś doktorka z który ma jakieś pojęcie o dopingowym temacie ? Interesuje mnie aglomeracja śląska, a najlepiej coś w lini katowice-chorzów-bytom-ruda-tarnowskie.g. Już sprawdziłem 3 lekarzy sportowych i łączy ich jedno: zero pojęcia jeden stwierdził nawet że hmb to doping ;] nosz ku...

Miarą wartości człowieka jest to, co robi z daną mu mocą.

Platon

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2516
no i byłem wczoraj u kardiloga, stwierdził że nadciśnienie 140/90 (spadło przez miesiąc ze 150/95) to prez stosowanie kreatyny :| heheh ,jest panaceum to przestać ćwiczyć i przerzucić się na pływanie :D co za gość pomijam fakt ,że zaczoł bełkotać o nagłupszym sporcie na świecie -ćwiczenia na siłowni ;] dał skierowanie na testy lab. krew cholesterol lipidy watraba i jakies inne pierdu pierdu za miesiąc echo serca :] zobaczym komore.

Miarą wartości człowieka jest to, co robi z daną mu mocą.

Platon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
norma, moja rodzinna uważa, że "proteiny to też rodzaj sterydów", sorki za offtop - do jakiego lekarza lepiej się udać z niskim testem - androloga czy endokrynologa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2516
powiem Ci za tydzień bo ide sciemniać do endokrynologa ,że mam niski poziom testa ,żeby wystawił skierowanie na badanie testa. Zobaczymy co tam wyduka. Nawiasem mowiąc w czwartek kardiolog :) i proby watrobowe. Badanka miedzy cyklem czas zacząć.

Miarą wartości człowieka jest to, co robi z daną mu mocą.

Platon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2848
Ja bym zaczął od endokrynologa:) Swoją drogą mam zamiar wybrać się do tego właśnie lekarza i pogadać o dopingu. Tylko trochę boję się, że może się na tym nie znać albo próbować mnie "nawracać";)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2848
Przecież najlepiej cykl prowadziłoby się pod okiem lekarza, który kontrolowałby stan naszego zdrowia i odpowiednio reagował... ale to chyba tylko mało realne marzenie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
do endo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Najlepiej znaleźć lekarza "z polecenia". W Polsce wiedza na temat dopingu w gronie medycznym jest na poziomie tragicznym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2848
Zna ktoś takiego lekarza w kujawsko-pomorskim (Bydgoszcz, Toruń)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Do endo, ale trzeba zasiegnac jezyka czy osoba ta jest choc troche kumata w sprawach dopingu - jak mniemam niski test jest poniekad wynikiem cykli. Bo jak trafisz na stara babe specjalizujaca sie w tarczyce rownie starych bab, to na fachowosc nie licz;)
W Wawie w COMSie ponoc jest jeden czy dwoch ogarnietych lekarzy z tej dziedziny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1789
jak na slasku to tylko Dohtor Miód !

sPoKoLoKo!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Aras - u nas w PL endokrynolodzy zazwyczaj skupili sie na problemach tarczycy i menopauzie kobiet. Cieżko zanleżc dobrego lekarza. Jesli chodzi o specjalizacje to edokrynolog zazwyczaj zleca badania i na ich podstawie diagnozuje. Zajmuje sie wszystkimi gruczołami wydzielania wewnetrznego natomiast androlog skupia sie tak jak ginekolog na narzadach kobiecych - androlog na męskich.Androlog zleci badania, obejrzy i pomaca jadra, zbada palpacyjnie prostate i potem zaleci leczenie.Jest jeszcze urolog i seksuolog.To posrednio. Wszystko zalezy od człowieka.Jak pójdziesz do mądrego człowiekakażdej z tych specjalnosci - pomoze w sprawie niskiego testosteronu.

Zmieniony przez - Hermann1 w dniu 2012-09-24 16:35:29

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TAD 600 Glutatione i Alkohol czy można???

Następny temat

ODBLOK PO BOLD WIN I PROP

WHEY premium