SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lejkowata klatka piersiowa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73
ok juz pisze adres
Poradnia chirurgii klatki piersiowej
Adres:
ul. Szamarzewskiego 62
60-569 Poznań

Poradnie są czynne od poniedziałku do piątku.
Rejestracja i zapisy - osobiście lub telefonicznie w godz.
7.00 - 14.30, we wtorki i czwartki 7.00 - 18.00
Rejestracja Poradni - telefon ( 0 61 ) 66 54 228 lub ( 0 61) 66 54 220

możesz napisać mejla do doktora
Jarosław Adamczak: [email protected]

http://www.thorax.amp.edu.pl/
a oto stronka szpitala

musisz pojechac dwa razy. najpierw na konsultacje przed operacje a potem jak juz ustalisz termin na operacje.
W szpitalu leży się około tydzień.

Ja tez w celu operacji w Poznaniu przemierzylam całą Polske, ale wiedzialam co robie i wiem ze bylo warto. Polecam i pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 374
Ja tu miałem dać fotki... Czy to tylko niedowaga czy coś jeszcze? No i jakimi ćwiczeniami to zniwelować? Bo robię jak narazie rozpiętki i pompki. No i męczą mi się mięśnie - te przed samymi rękami prawie'pod pachami '...

http://img216.imageshack.us/my.php?image=dsc00633zh4.jpg

http://img232.imageshack.us/my.php?image=dsc00634gz8.jpg

http://img232.imageshack.us/my.php?image=dsc00635jg6.jpg 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 246 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6149
15l teraz to fotki sa dobre, i na moje oko to nic nie masz, ale wiesz zawsze lepiej isc do chirurga i sie zapytac

btw.
Kotka23
Dziekuje jescze raz za info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 127
Witam!
Jak na moje oko jest ok zaden zabieg nie jest potrzebny, ale nie widzialem Twojego RTG. Ja bym zrezygnowal z zabiegu. Poniewaz jest to dosc bolena rzecz, ludzie sa na bardzo silnych lekach przeciwbulowych ponad tydzien, a pozatym sport po zabiegu szczegolnie kontaktywo jest przeciwwskazany. Wiec moze lepiej przemysl swoja decyzje.
Pozdrawiam

Międzynarodowa Federacja Modern Ju- Jitsu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 374
A wiecie jakimi ćwiczeniami to zniwelować? (tę dziure)? BO to średnio wygląda i chce się tego pozbyc....
Mam do dyspozycji hantle 2x10kg, ławkę z taboretów... no i robie rozpiętki + pompki (na to)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 246 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6149
Musze zrobic ta operacje i to koniecznie, bo to dziadowstwo to mnie psychicznie wykancza i jeszce gorzej mi sie na tej stronie spi

Zmieniony przez - cepuch w dniu 2007-12-19 14:50:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 246 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6149
o i jescze takie jedno mam pytanko, lepiej bedzie jak bede mial mniejsza czy wieksza mase miesniowa, czy to nie bedzie przeszkadzac w operacj itp, prosze kogos o odp na to pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5
witam mam problem z klatka piersiowa taki sam jak na tym zdj. http://img221.imageshack.us/img221/7681/obraz0103fh7.jpg 
bylem u lekarza kazal mi cwiczyc rozciagac klatke piersiowa za bardzo to nie pomoglo nie wiem co z tym zrobic
jak by ktos mi mogl dac rade te doly wybaczcie ze to tak nazwe mam po obu stronach jak i z prawej tak i z lewej strony na klatce w tych okolicach co na zdj. prosze was o rade
moj kontakt gadu gadu - 4174812
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110
xenal... gdy mialem 14-15 lat bylem z tym u lekarza rodzinnego.. stwierdzil ze nic tam takiego nie i kazal mi chodzic na basen silke itp itd.. jak poczytalem o moim problemie w necie to wyszlo na to ze ratuje mnie tylko operacja.. nie mialem az tak duzego zaglebienia ale lekarz pozniej przyznal mi racje i skierowal do poradni do poznania na ul szamarzewskiego.. tam umowiono mnie na operacje.. mam juz w sumie 2 lata w sobie plytke i jestem z niej zadowolony bardzo... lekarz mowil mi ze powroty do sportow zaczynaja sie tak 2 miesiace najwczesniej.. i to do tych letszych ;).. ja po 2 miesiacach zaczelem ostroznie cwiczyc na silowni.. po 4 miesiacach z tego co pamietam funkcjonowalem juz chyba normalnie i cwicze obecnie do dzis.. wady juz prawie nie widac.. na dodatek cwicze bjj/zapasy/sporty walki... na vale tudo siadali na mnie Panowie po 110kg... nie czulem bolu w klatce.. NAPRAWDE, ta plytka w niczym nie przeszkadza a tylko pomaga.. warto przejsc sie na ta operacje i poswiecic kilka miesiecy dla calego zycia.. pozdrawiam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33
Siema!!! miałem operacje na klatkę lejkowatą w której podniesiono mi mostek i ustabilizowano drabinką Fibaka. Tydzień temu zdjęli mi tą drabinkę (po 4 miesiącach noszenia). chce się dowiedzieć KIEDY MOGĘ ZACZĄĆ ĆWICZENIA NA SIŁOWNI?? prosze o posty!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Złamany obojczyk a siłownia...

Następny temat

urazy

WHEY premium