SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lejkowata klatka piersiowa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1317

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17
Witam. Mam 14 lat warzę około 46kg i posiadam niezbyt widoczną ale jednak klatkę piersiową szewską.Byłem z tym u lekarza i stwierdził że moja klatka nie podlega operacji i powiedział mi o ćwiczeniach korekcyjnych i że basen bardzo pomaga. Chciałbym przytyć i zabudować tą klatkę mięśniami i chciałbym się dowiedzieć jak zrobić to w niedużym czasie.Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 600
w niedużym czasie nic nie zbudujesz szybko .
Siłownia z Postawą na mase,Dobra Dieta , i Dużo snu

ale na początek porób pompki :) dużo dają jeśli wykonuje się je prawidłowo przytym zmieniając technikę ich robienia w necie znajdziesz dużo filmikow z różnymi rodzajami pompek

Co cię nie zabije to Cię wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17
a czy opłaca mi się kupić ławkę do ćwiczeń ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 600
jasne :) tylko zastanów sie czy to ma sens jesli masz siłownie blisko poco zagracac pomieszczenie chyba ze masz duzo miejsca . na silowni mozesz podpatrzec technike innych i poprosic ich rowniez by korygowali twoje bledy spewnoscia ci pomoge :) ludzie z silowni to raczej same mile osoby .

Co cię nie zabije to Cię wzmocni

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ucisk w klatce

Następny temat

brak siły w jednej ręce

WHEY premium