SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Legalny doping przed egzaminami ? :D

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5641

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1038 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8246
co ma wziasc przed egzaminami ( bieg 1000m , basen 50m ) hehe speed8 to syf itp. mam w domu energona czy sa jakies srodki które moge dostac w aptece i które moga mi pomóc w polepszeniu wyniku ? pomózcie wiadomo trening i dieta jest ale wiecie jak to jest :D tonący brzytwy się chwyta ( no prawie :P hehe za prawdziwy dopnig nigdy nei rusze)

Wszystko co mam zdobyłem sam :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
a ja też podziekuje

naarzie stestuje jak na mnie działa scorch + tight , w przysżłym tygodniu stestuje z tussi + t+s , a 21 egzamin

mozliwe że wystarczy mi pobudzenie po t+s ( przy aktualnym wytrenowaniu organizmu )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 360 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1892
ja czytalem, ze do takich rzeczy Kre-Alkalyn sie nadaje, ale nie jestem zbytnio pewny, wiec poczekaj na rade jakiegos madrzejszego czlonka :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Jakbyś był na cyklu (kreatynowym) to mógłbyś dokupić Shock Theraphy.Świetnie kopie.Nie spałem po nim całą noc

pozdro

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j.w kre-alkalyn sie nadaje ale poczekaj na jakiegos znawce w tym dziale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1038 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8246
zanstanawiałem sie nad tussi hehe :P albo czystej kofeinie :) lub z guarany taka dawka 200-300 mg :) do tego tauryna :P albo coś zakupic ? :P

Wszystko co mam zdobyłem sam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 360 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1892
Wiem, że tauryna daje niezlego kopa, ale raczej sile psychiczna do nauki niz fizyczna ( chociaz to tez ) a w polaczeniu z kawą to mozna uczyc sie cala noc bez zmeczenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36567
Nastawiasz sie na jakies "pobudzacze",ale tutaj moze sie rowniez przydac stare,dobre carbo,zwlaszcza,jesli testy musisz wykonac w malym odstepie czasowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1038 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8246
heh 2 h :) wiesz zamiast carbo to glukoze zakupie w aptece hehe ;D i bedzie git :)

Wszystko co mam zdobyłem sam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 665 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19027
może być jakiś kret ale imo najlepszy bedzie na twoje potrzeby jabczan cytruliny (może być np areo2 lub jakiś stack przedtreningowy od biedy) no i oczywiście pobudzacz jakis, proponuje guarane z żeń-szeniem działa najprzyjemniej (life energgy, z actyvity jest też taki podobny ale nazwy nie pamiętam) czystej kofy nie polecam różnie z nią bywa jak się przesadzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 223 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10538
Tauryna do takiego wysiłku nie,tusipex ok..ale polacz z guarana bo ma dluzsze i bardziej stabilne dzialanie...jak jestes na krecie to tez lux,ale najbardziej kopie Thermalek:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
dlaczego speed8 to syf?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KRETKA I GLUTAMINA I DEKSTROZA

Następny temat

Który gainer ??

WHEY premium