SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lato 2013 %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8533
wprawdzie na SAA nie lecę ale dodam swoje 3 gr. - twoja dieta to moim zdaniem porażka, z czego ty chcesz urosnąć? ja bez SAA w wieku 38 lat zjadam ok. 1kg mięsa dziennie (wołowina + piersi kurze) a i tak uzupełniam białko WPC, przecież na logikę zwiększając anabolizm przez stosowanie SAA powinieneś dużo jeść.
W/g mnie pomijasz podstawowy czynnik w tym wszystkim, to nie jest czepianie się ciebie ale uwaga, gdybym ja sięgnął po SAA to starałbym się wykorzystać ten potencjał który dają, głównie właśnie pakując w siebie ogromne ilości kalorii z dobrych źródeł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 418 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11346
Przeczytałem całość od początku.

Moja wiedza o SAA i PH opiera się tylko na teorii bo poza ruską metą w czasach kiedy Ty jeszcze chodziłeś do szkoły podstawowej (co było moim błędem) jadę jeszcze cały czas na sucho i uzbrajam się w wiedze i doświadczenia innych. Ty postanowiłeś pójść na zywioł jak ja dawno dawno temu ;]

Generalnie to bedzie Twoja lekcja pokory i z niej powinni czerpać inni. Dużo ludzi co uwazam ich za "mądrych" probowało sprowadzić Cię tutaj na ziemię, ale się nie dajesz i stoisz przy swoim.

Twój wybór, Twoje zdrowie...

tak czy siak warto aby inni przeczytali całą tą historię zanim polecą tak samo jak Ty, czyli na moje oko bez stosownej wiedzy i przygotowania.

PS - możliwe że po prostu nie umiesz pisac i masz całą potrzebna wiedzę, ale swoje wnioski opieram tylko na Twoich wypowiedziach w tym wątku

pozdro..

Spartans! Prepare for glory!

no pain no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
tomek'75 to że masz 38 lat, i jesz 1kg miesa i uzupelniasz wpc nie znaczy że to jest dobre. Może on poprostu ma inne zapotrzebowanie niż ty?, pomyśl nad wypowiedzią. Już nie pobudzam kwestii pieniędzy. Ale jak ktoś się bierze za SAA musi mieć odpowiedni zapas $$ na diete, suple, witaminy etc. Szmond, widzisz , dużo osób tak robi że uczy sie błędach innych, ale żebyśmy się mogli uczyć, inni muszą te błędy popełniać. Chociaż może to nie błąd? , nie wiem nie oceniam, mi zależy tylko na miłym czytaniu tego tematu i na pogratulowaniu autorowi po cyklu i po "przemianie".

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
co jak co, ale kilogram miesa dziennie, przy robieniu masy, wydaje się byc podstawą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
Wołowina byla czysta nie jakas szynka jak pisales Dite 2 dni byla mocniejsza dawalem tylko po wiecej bialka przestalem bic inse aktualnie spozywam ok 600g miesa tyle mi starczy a jesli malo jest to yebie mnie to czuje sie bardzo dobrze na tym jem 600 g miesa+ 5 jaj+gainer raz+bialko+Kostka sera ewntualnie kilka jaj+bialo z prochu do tego 400g ryzu+ warzywa i owoce jakies nie bede wydawal zbednej kasy na jakies kilo miesa bo przy mojej wadze 80 kilo te 600 spokojnie styka mam tez bialko z innych zrodel a ze braknie mi tak 20/30 gram yebie mnie to na starty sie nie szykuje chce poprostu fajnie wygladac dla siebie a prawda jest taka ze co niektorzy to na oczy nie widzieli tych 1.5kg miesa ed

Mam cos okolo 170g na wage 80 wychodzi chyba po niecale 2.5 g/kg masy zreszta ja nie mam zamiaru sie klocic o jakies gowna tyle starczy wazne ze ja sie na tym dobrze czuje i wiem ze tyle mi styknie chociaz prawde mowie bo jak bym napisal ze jem 4 g na kilo to kazdy by przyklaskiwal a chuya by tak bylo

Zmieniony przez - Dexteros12 w dniu 2013-02-10 22:39:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
ja nie słyszałem o podstawach 1kg miesa dziennie . Dużo, bardzo dużo, zayebiście dużo osób nie je takich ilości mięsa a budują się konkretnie. Niestety w tych czasach , obecnych zarobkach itp kogo stać na 1kg mięsa per day. A gdzie tam liczyć reszte diety^^.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 381 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 232698
lodzianin1 barano90 dobre chlopy bez waflowania, chlopok chce to bierze a wy pomagacie i wszystko na temat. Wiecie o co chodzi. zdrowka chlopy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
NO pewnie ze tak w chuy kasy ale nie piszemy o kasie bo zaraz napisza ze jak sie nie ma odpowiedniego budzetu to lepiej wcale nie zaczynac mi 600g styka i dla mnie i mojego portfela jest to bardzo duzo dziennie tyle wydawac koniec kropka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1526 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19713
1kg miesa na 1kg suchaje masy ciala

miesa dobra sprawa, ale nie dałbym rady pochałaniać tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 381 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 232698
Jak nie ma 20zl na kilo miesa to na ch** sie brac?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebna pomoc

Następny temat

czy martwic sie taka prolaktyna??

WHEY premium