SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy martwic sie taka prolaktyna??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 675 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5792
witam.
ode pewnego czasu mam DROBNE problemy z prolaktyną;
mam taki oto wynik:
26,9 ng/ml
norma od 4,0 do 15,2

ten wynik jest uzyskany dzieki 2 miesiecznej kuracji na wit B6 300ed.
z tego co wyczytalem w necie to ludzie chorzy z prawdziwymi problemami maja prolaktyne na pozimie 300. ja mam 10 razy mniej ale mimo wszystko powyżej normy.
Czy mam sie tym jakos specjalnie martwic?
planuje kolejny cykl na trenie i zastanawiam sie kiedy brac bromo??
czy podczas cyklu z trenem czy po. czy wogole jak. nigdy nie bralem bromo. prosze o rzeczowe instrukcje.
mysle ze do tego pytania ankieta nie bedzie niezbedna :)

3 2 1 BooomBA
i życie staje się lepsze

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe _ w końcu coś napisałeś więcej na swój temat __ my też jesteśmy zadowoleni że ''zadomowiłeś'' się na tym forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Jaki był wynik przed kuracja B6?

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
bromo bywa BARDZO sajdogenne. Jesli chodzie o zażywanie tego środka to proponuje zacząc od b.małej dawki nawet 1/4 tbaletki i zwiekszac co 3-4 dni o ćwierć aż do uzyskania docelowej dawki. Ewntualnie zmienic na cebaser.

Widze ze Herman się pojawił, więc w kwestiach bardziej naukowych się nie wypowiadam. Jest ti w końcu zdecydowanie lepszy spec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Lestat dzieki za dobre słowo.Kolega jakos nie odpowiada wiec pogadamy jutro.Dawkowanie jakie podałes jest Ok.Ja jednak wstrzymałbym sie jeszcze.Wszystko zalezy jak ta B6 obnizyła prolaktyne. i kiedy ma byc ten cykl.Ja bym zwiekszył B6 do 400mg i kupił cos z niepokalankiem np Castagnus,Agufem, czy btroche drozszy Cyllodynon.Poobserwowac i ponowic badania.Bullet oezwij sie jutro to cos wymyslimy.Ide spac Dobrej nocy wszystkim

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 675 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5792
przed kuracja z wit B6 mialem okolo 33-36.
cabaser baaaardzo chetnie bym poszamał ale nie mam skad wziąc mimo iż mam znajomka w aptece , tylko ze ani cabasera ani cabergilnum nie ma w aptekach-
cykl rozpoczynam za tydzien ale tren wejdzie dopiero w 10 tygodniu tak wiec sporo czasu jeszcze.
ale tak czy siak potrzebowalbym chyba cos POMOCNEGO podczas TRENu.

3 2 1 BooomBA
i życie staje się lepsze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1438 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41636
ja przy 19 ng/ml będąc off miałem zerowe libido jak jest u ciebie??

Świnie do koryta ...

CBR 600 F4i

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 675 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5792
podkurowalem sie troche test freakiem i jest ok. ja tez nie jestem pierwszej mlodosci- 36 latek i jedna kobieta od 10 lat :) ale nie jest żle- reszta wynikow u mnie jest na serio OK.
mam dostep do aptecznych srodkow wiec moge zakupic co polecicie oczywiscie procz dostinexu bo cena w aptece to czysta wariacja :)

3 2 1 BooomBA
i życie staje się lepsze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
jednak przeliczajac na ilosci jakie trzeba zazywac (które sa małe) cena juz tak nie przeraza ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
bullet77


mam taki oto wynik:
26,9 ng/ml

Czy mam sie tym jakos specjalnie martwic?
planuje kolejny cykl na trenie i zastanawiam sie kiedy brac bromo??
czy podczas cyklu z trenem czy po. czy wogole jak. nigdy nie bralem bromo. prosze o rzeczowe instrukcje.
mysle ze do tego pytania ankieta nie bedzie niezbedna :)



NIE!, bromo rozwazaj, tylko w przypadku, gdy problem stanowi obnizone libido - taki wynik moze obnizyc libido i nic poza tym. Na tren mozesz smialo wejsc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 675 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5792
czyli wchodze na cykl z trenem- wale do tego cabaser (ktory mam nadzieje gdzies dorwac) i po zejsciu z trenu dalej lece cabaser az do wyczerpania zapasu (20tabs)
na cyklu pol tabsa co 3 dni
po cyklu pol tabsa co tydzien
moze tak byc??

3 2 1 BooomBA
i życie staje się lepsze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
Tren to mocny srodek a wiec odrazu dodaj bromo czy dostinex czy inny srodek....a dostac mozesz na necie od kobiet ktore leczyly problemy z zajsciem w ciaze...wpisz w google-mnostwo oglasza sie ze odsprzeda leki tego typu bo im zostaly po kuracji...tylko znalesc w dobrej cenie i tyle...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lato 2013 %-)

Następny temat

wejście na off po długim cyklu+ odblokowanie(pomoc)

WHEY premium