SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lajtowy cykl do oceny. trochę poczuciem z humoru

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1808

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 5 regulaminu
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Żle napisałem , proszę o zamknięciu tematu chciałem tylko zmienić tytuł.

Proszę o zamknięcie bo nie wiem jak to się robi wiem że my doradcy , tylko zmieniamy tytuły nawet nie wiedziałem że jest taka opcja otwarcie i zamknięcie tematu.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
ej no ale dlaczego? myślałem, że jakiś spoko temat się z tego rozwinie...

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Wnc dawaj relacje. Każdy chętnie zobaczy progres na takim cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Nie nie będę wypełniał ankiety jestem już tu trochę na forum, dam relacje w fotkach. Modowie stwierdzili, że trzeba wypełniać ankietę , anie mam na to czasu na nabijanie postów praca itd Teraz święta to trochę więcej pisze.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Ale w czym masz problem, ankieta to minuta roboty jakos jak Lodzianin wrzucil temat z pepkami poszukujac porady to nie mial problemu z ankieta, wiec nie pierdziel, wrzucaj ankiete i dawaj z relacja!!
1

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
O to chodzi że ne mam czasu prowadzić poza tym choruje na CU mam prawie 46 niedługo urodziny lat trochę już jestem na forum doradcą to po co mam wrzucać, wiek jest w profilu ankietę no ale taki jest regulamin działu wtedy będę musiał przejść na mostek to jak przyjdzie mi zaostrzenie to może trwać 2tyg a czasami pół roku. Jak cykl się uda i zdrowie dopisze to wrzucę fotki w odpowiednim dziale, od dnia dzisiejszego to następnegp roku jak zdrowie pozwoli. Jeśli chodzi o dobór saa to zrobię tak może jeszcze jak oral to mam dobry oxandrolon lub meta inj przed treningami na masie. To wszystko dotyczące mojego cyklu jeśli interesuje jak będzie wyglądał mój cykl.
Dieta przez. cały czas bez węgli oprócz insuliny rzecz jasna i po treningu i ładowanie węglami od czasu do czasu.

Dodatki yohibnia efedryna salbutamol, termogeniki sklepowe kreatyna.



Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2016-12-23 09:51:46

Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2016-12-23 09:53:08

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3793 Napisanych postów 18468 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205647
Tren dalbym w drugim cyklu na wycinke

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3793 Napisanych postów 18468 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205647
wnc1964

Dieta przez. cały czas bez węgli oprócz insuliny rzecz jasna i po treningu i ładowanie węglami od czasu do czasu.




To jaki bedzie rozklad makro?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wazektomia a sterydy

Następny temat

Novothyral 100+20 - redukcja T3.

WHEY premium