SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ladies nie mają lenia, nie ma na dupie siedzenia!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Nie słyszałem, żeby Szwajcarii się z tego powodu źle powodziło. U nas się trąbi, że Szwajcaria eksportuje głównie dobra mało wrażliwe na wahania kursów. Czy potencjalnego nabywcę Patka interesuje, że cena skoczyła o 8%? Z drugiej strony firmy Patek te 8% też strasznie nie dotknie chyba.
A że to spekulacja to rzecz raczej oczywista .

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2011-08-08 13:13:41

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Weż nie żartuj co mnie obchodzi Patek, co on ma do gospodarki Szwajcarskiej i przeciętnego Szwajcara, to jest ułamek czegokolwiek
Mówię o normalnej wymianie usług i dóbr dodanych a nie zegarkach dla milionerów.

Wiesz jakie straty w tym roku ponosi przemysł turystyczny główna gałęż życia sporej części Szwajcarów, jakie straty ponoszą firym eksportujące usługi i towary do EU.
Rolnicy Szwajcarscy tez odczuwają taki niekorzystny kurs franka, gdy nagle towary z EU sa duzo tańsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1418
o widzę temat na czasie, ja mam kredyt mieszkaniowy we franku fatalnie, ale co robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
brałaś kiedy był po 2PLN?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1418
2.30 i z 200 tyś zł ma 325tyś, mam nadzieję,że spadnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
współczuję

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Taaaa jak wspaniałe niezniszczalne najmądrzejsze Stany pdniasa sie z tego bagna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Co eksportuje Szwajcaria:
a/ sery raczej nie dla biednych
b/ czekoladę raczej nie z gatunku 1,80 PLN za tabliczkę
c/ leki
d/ zaawansowane technologie
e/ rzeczone zegarki

Jaki jest udział turystyki letniej w PKB? Są gdzieś takie badania? Bo to chyba nie jest główny region docelowy poza sezonem narciarskim...
Nie piszę, że jest to sytuacja pożądana, ale opowieści o dramatycznym stanie gospodarki szwajcarskiej uważam za mocno przesadzone .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1418
oni uwielbiją życ na kredyt myslę ,że to sie nie zmieni niestetyi niech jeszcze w kilka wojen sie wtrącąChodzi o stany


Zmieniony przez - magosa w dniu 2011-08-08 13:41:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
radosuaf tylko problemem jest to, że Szwajcarzy przestali kupować w Szwajcarii przez to i na zakupy sobie jeżdżą za granicę. A jakby nie patrzeć, to walnie ostro w ich gospodarkę.

magosa współczuję. mój znajomy też ma we franku, tyle, że mówi, że nawet przy tej sytuacji i tak bardziej mu się opłaca mieć we franku niż w złotych, ale rata 900zł większa :] w PLN jeszcze wieksza by byla ponoc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - prośba o ocenę diety

Następny temat

siłownia, dieta - pomocy:)

WHEY premium