SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ladies, proszę pomóżcie mi schudnąć :<

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5586

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
postaraj się w swoim jadłospisie uwzględniać mniej przetworzone produkty, zamiast serka wiejsiego i twarogu klinka0% zjedz sobie ser tłusty albo półtłusty... i nie wliczaj warzyw zielonych: fasolki szparagowej i groszku- tutaj zasada jest taka że warzyw zielonych nie wliczamy, chyba, że moderatorki zalecą Ci indywidualnie abyś wliczała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 704
Przepraszam za te warzywa, zapomniałam się :D
Wrzucam poprawiony




Zmieniony przez - Wera014 w dniu 2013-05-01 14:26:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
a i dobrze by było gdybyś z czasem zaczęła sama piec chleb żytni na zakwasie, bo ten JustFit z ziarnami to nie wiem z czego się składa... najlepszy razowiec jest na zakwasie... mąka żytnia, sól, woda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 704
Spróbuję upiec :) A czy mogę jeść ser camembert ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
możesz, o ile się nie mylę to chyba ser podpuszkowy tylko nie opieraj się na nabiale jak układasz jadłospis... powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 704
Dzięki :) Nie wiem co będzie z tym chlebem, bo niestety mój piekarnik prawie wszystko pali, ale może coś wykombinuję. Co ile powinnam kontrolować wagę i wymiary ?



Zmieniony przez - Wera014 w dniu 2013-05-01 14:44:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 704
Jadłospis na 3 maja


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 704
Mogę smażyć np. kuraka na oliwie z oliwek?
Tzn. wiem,że oliwa należy do zdrowych tłuszczy i powinno się ją uwzględniać w diecie, ale co innego chyba jak się ją doda np. do sałatki, a co innego jak się usmaży coś na niej bo wtedy dana potrawa zwiększa swoją kaloryczność i boję się,że wyjdzie mi ponad 1800 kcal. Jak to jest, może mi ktoś wyjaśnić? : )

Zmieniony przez - Wera014 w dniu 2013-05-03 11:27:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Tluszcz, ktory uzywasz do smazenia, wliczasz do bilansu.

A do smazenia lepiej uklarozywac smalcu, oleju kokosowego i masla klarowanego.

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[FIT]chanula /DT 2

Następny temat

Potrzebuję pomocy dieta/ćwiczenia

WHEY premium