SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

L-karnityna w celu poprawienia zdolnosci wysilkowych?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Molder a jak porownasz dzialanie l-karnityny do beta-alaniny, ktore suplement dawal lepsze efekty jesli chodzi o wytrzymalosc itp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
zdecydowanie carnityne3 od activlaba obecnie
swego czasu nie jedną szamałem grając w klubie
przy odpowiednio ukierunkowanym treningu bardzo pomocna w podniesieniu wydolności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
giecik cos jeszcze doraznie wplywalo na wytrzymalosc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
BCAA jak najbardziej będzie przydatne

efi - z racji działu i odwiedziń w dużej mierze młodzieży poniżej 18 lat, oficjalnie nie mogę polecić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
bcaa jak najbardziej sie przyda ja zawsze biore jak mam ciezki okres treningowy, biore bcaa g-force
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 283 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4020
Jaka L-karnityna jest najlepsza do spalenia tkanki tluszczowej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
acetylo-L-karnityna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Soltys

Osobiście bardziej podczas redukcji stawiałbym na l-karnityne, niż na beta-alanine.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
..wlaśnie alc; tylko trudno ja obecnie znaleźć solo w słusznych dawkach- kiedys była w proszku; jesli dobrze pamietam to z San-a[alcar sie chyba nazywała]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
MolderDist mi tu nie chodzi o redukcje tylko o wytrzymalosc wydolnosc ogolnie (pod koszykowke), nawet na cyklu masowym....chyba ze to nic nie zmienia?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dextro juice

Następny temat

Pierwszy Dzień na nowo PORADA !!

WHEY premium