SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LG na redukcje, proszę o poprawki.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3644

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Pijesz witaminy i minerały? Mam nadzieję, że nie masz na myśli tych rozpuszczalnych, do kupienia przy kasach w supermarketach

Jakość ma zawsze znaczenie, nie tylko na redukcji.

Stopniowo możesz zwiększać aktywność dodając interwały, aeroby. Zależy też jak będziesz się czuł na diecie.

Zmieniony przez - domer w dniu 2013-05-24 15:55:10

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 886
Te rozpuszczalne unikam ze względu na Aspartam i bóg wie co tam jeszcze może być, biorę w kapsach i nawet ekonomiczniej wychodzi No u mnie to wygląda tak że siłownia 3x tydzień i boks można liczyć jako 30min interwałów. Jeśli chodzi o samopoczucie na dietce to po dwóch dniach energia na treningu na +, nie to co na LC... ledwo przytomny byłem i do tego myśl że sobie nie pojem dobrze po treningu. A teraz idę w miarę najedzony idę na trening i samopoczucie lepsze na treningu bo wiem że jak wrócę to sobie zjem, nie będzie trzeba głodnym i zmęczonym iść spać :D A wcześniej to marne 150g piersi i 50g ryżu... :D Z moich obserwacji wynika że ja wcale nie jestem głodny, tylko po prostu lubię dobrze zjeść i męczące było jeść małe posiłki które nie dawały mi tyle radochy ile mi trzeba :D
Jeszcze co sądzisz/sądzicie o koncentracie pomidorowym? bo uwielbiam robić soosy pomidorowe do makaronu.
Cały czas nasuwają mi się nowe pytania bo widzę że tutaj profesjonalnie podchodzicie do odpowiedzi :D
-czy możliwe są przyrosty siły na takiej diecie, jednocześnie gubiąc mase tłuszczową? nie mówię tutaj o jakiś wielkich wynikach,
-jak podchodzić do lekkiego treningu Aerobowego na czczo?

Zmieniony przez - halo011d w dniu 2013-05-24 19:58:05

Zmieniony przez - halo011d w dniu 2013-05-24 20:00:56

Zmieniony przez - halo011d w dniu 2013-05-24 20:02:23

Zmieniony przez - halo011d w dniu 2013-05-24 20:05:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Koncentrat jest mocno kwaśny. Chyba masz na myśli przecier? Jeżeli bez dodatku cukru i zawartość pomidorów jest wysoka to ok. Przyrosty siły zależą w dużej mierze od treningu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 886
Skoro już jest temacik to chciałbym wiedzieć co będzie jeśli wejdę z 2000kcał po 5 miesiącach redkucji na 2700kcal (+300). Bo ponoć trzeba dodawać po 100kcal tygodniowo. Ale w sumie to ja cały czas ciężko trenuje, sztuki walki i siłownia. Co myślicie o takim wejściu, masówka przewidziana na 3 miechy a potem docięcie się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
zacznij od dodawainia + 100kcal i obserwój co się dzieje z Twoim ciałem/organizmem... Bo taka bomba od razu tyle na + to bedzie szok dla Twojego organizmu ( tak jak byś z rozgrzanej plaży wszedł do zminego moża ) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 886
Chyba zdecyduje się na wejście odrazu na masówkę, bo jak tak patrzę jak ostatnio dietę zaniedbałem to w sumie tylko lekko wodą podłało :D A jak coś podleje to się będzie robić wycinki po 3-4 tygodnie i powinno być ok :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Przetestuj na sobie. Zobaczysz co z tego będzie.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porady jak trzymać dietę

Następny temat

Posiłek potreningowy LG

WHEY premium