SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LAto

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5634

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34373
VLAD spojzalem w twoj profil i z takimi gabarytami tez bym juz raczej glownie na masie sie nie skupial akurat lato nie zniecheci mnie do treningow masowych - w zeszle zrobilem 2/3 kg na dobrej diecie i mass xxl'u a tez nie trenowalem bitych dwoch miesiecy i nie odpuszczalem se plywania w jeziorku, grania w kosza, siatke czy noge, wiec jak dla mnie poglad, ze w wakacje nie da sie zrobic masy to taki stereotyp - dla chcacego nic trudnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem czy bym miesiąc wytrzymał, no chyba, ze bym nie miał całkowicie czasu wolnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3938
A tam ludzie, trzeba dac se na luzz w wakacje. Ja juz dawno stwierdziłem ze miesnie nie sa najwazniejsze. Jest czas pracy (prawie cały rok) no i czas odpoczynku czyli wakacje. Mi sie wydaje ze odpuszczenie sobie ciezkich treningów, a poprzestanie na lajtowym pakowaniu w celu utrzymania formy to najlepsza alternatywa. Kiedys trzeba korzystac z zycia nie? W zeszłe wakacje tak cwiczyłem i stwierdziłem ,że se je kompletnie zje****. Dopiero na koniec troche odpoczałem ale to za krótko było. A teraz ide do woja w sierpniu i chce jak najlepiej wykozystac ostatnie normalne wakacje w zyciu. Spadki odbije se wrzesien październik. Ludzie nie bójmy sie spadków, one nie zabijaja .

Kiss my ass motherf***er

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8248
dokładnie a co Cie nie zabije to cie 2 razy wzmocni ( heh wiec wychodzi na to ze spadki sa ok ) POZDRO !!!

" Każda droga nawet ta najdłuższa zaczyna sie od pierwszego kroku "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja korzystam cały cza z życia i nie narzekam :D, siłownia to hobby, a nie konieczność, przynajmniej w moim przypadku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34373
popieram Dudka mozliwosc cwiczenia w wakacje bedzie dawala mi satysfakcje i wspominany odpoczynek, to przeciez sama przyjemnosc

Zmieniony przez - Jac0 w dniu 2006-06-15 15:20:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3046 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55582
ja jak poćwicze to się dobiero wtedy dobrze czuje i potem szybko nad jeziorko i jest gites, jedyny minus to koledzy czekający z browcami i ciężko jest odmówić a może to plus

Zmieniony przez - major15 w dniu 2006-06-15 16:02:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
nie rozumiem stwierdzenia masa latem bezsesnu.PHHHH
Ja tam nie zmieniam intesywnosci na okres wakacji.Wiecej czasu dluzszy dzien i ladna pogoda to warunki wsam raz do silki.I gadanie ze w lato sie powinno miec forme to troche sezonowcem zlatuje.

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8248
Wiecej czasu dluzszy dzien i ladna pogoda to warunki wsam raz do silki. no nie wiem nie dle mnie ja inaczej bym wykorzystał taki ładny dzien niz siedzenie i pakowanie na siłowni no ale kazdy lubi to co lubi i kazdy ma swoje zdanie na ten temat wiec szacuneczek dla wytrwalców którzy pakuja w wakacje ( owocnych treningów zycze WSZYSTKIM sobie tez bo nikt o mnie nie pamieta lol ) a co do tego ze w lato powinno miec sie forme to np ja zgadzam, sie w 100 % latem trzeba miec forme najlepsza ( nie startuje w zadnych zawodach i nie uprawiam kulturystyki zawodowo wiec nie potrezbuje miec najwyzsza forme przez cały czas a poza tym to niemozliwe wiec wole miec latem za***ista forme a nie zima to chyba oczywiste dlaczego ) i sezonowcem nie jestem bo wytrwale jak nikt inny chodze na siłke juz od 2 lat ;) heh POZDRO !!!!

" Każda droga nawet ta najdłuższa zaczyna sie od pierwszego kroku "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12054
Witam.Szczerze to w wakacje mam najlepsze przyrosty...cały czerwiec i lipiec ostro cwicze bo mam juz wolne od szkoły...wtedy skupiam sie tylko na cwiczeniach i diecie oraz suplach.Ale za to jak jade z kumplami na sierpien gdzies to niezłe spadki sa:P heheh....ale ogolnie to dobrze idzie mi masa i siła w wakcje i dobrze mi sie cwiczy mimo ze moj klub w lecie liczy 33 stopnie w pomieszczeniu podczas cwiczenI tu jest lipa ale daje radePozdrawiam

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawody kulturystyczne w Rypinie

Następny temat

PORADNIKI Z ALLEGRO

WHEY premium