SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LASKI OCENCIE MNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 373 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2045
Normalnie jak zobaczylem ta fotke to spadlem z krzesla i ze smiech sie nie moglem z 10 min podniesc !!!!!!! koles ! trzeba miec niezle pod kopula zeby taka fote wkleic !! - i jeszcze LASKI OCENCIE MNIE !!!!!! buhaha ! nie no porazka !

Nawet najgorsza bestia ma w sobie odrobine litosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 373 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2045
130 na klate jak Cie troszku sztanko w pupke dopompuja !!

Nawet najgorsza bestia ma w sobie odrobine litosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
.........Ale o co wam chodzi mnie nie inetresuja oceny facetow!!!.........Prosilem o panie analfabeci..........Paniom dziekuje za glos.........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skoro chcesz pani to pani ci powie idz sie powies
hrhrhr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 308 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9010
"........na klatke wyciskam obecnie 130........"

To ile ci jeszcze brakuje, zeby podniesc swoja kobiete ?

Usunięta przez micen za naruszenie Pkt3 regulaminu forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie kumam was bylo jasno napisane "laski".........Ja was tu nie prosilem.....poogladajcie sobie jakies dziewczyny,albo jaZKies koty czy szczury........Powbijjacie sobie jeszcze troszke omki,bo nie wiecei co to znaczy "laski"....ale beka co za lapsy........Dziewczynom raz jeszcze dzieki....Panom !!!!!! ZEGNAM!!!!!!!!!!...............
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
Chapaj dzidę szarpidrucie Ale rozumiem cię, dzięki temu że schylasz się po mydełko w dworcowej ubikacji przed bogatymi niemcami masz potem pieniądze na kafejkę internetową i możesz poszerzać swoje horyzonty (np. wklejać swoje fotki w dziale uroda. buhehehehehehehehehehehehe!!!)

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
LESZCZU COS CI SIE NIE PODOBA NIE UMISZ PŁCI ROZROŻNIC
JESTES >>>>>>>ŻAŁOSNY<<<<<<<< POZATYM KAZDY MOZE SIE WYPOIWADAC JAK COS CI SIE NIE PODOBA ZAŁOZ SOBIE PROSTAKU FORUM "PROSTY GEJ WĄCHA KLEJ"
I TAM SOBIE URZĄDZAJ JAZDY I RZĄDZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 373 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2045
angello - Boshe "laski" juz sie wypowiedzialy !!! idz stad i nigdy nie wracaj !

Nawet najgorsza bestia ma w sobie odrobine litosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostry pedalisko jestes i tyle

****a nogi golic ?? Ty chyba wolabys byc kobieta bo one gala a dla faceta to d****ne jest

Po drugie to jakis ***niety z Ciebie narcyz jest .. zachwalasz i podniecasz sie swoim cialem ze posladki cwiczysz itp a ja bym Ci chetnie w******l spuscil o

Naraz frajerze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przed wyjściem na maturę:-)

Następny temat

oceńcie

forma lato