SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LAPSON - czyli do WSOWL na pełnej .... motywacji1

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Nie chce mi się powracać do dyskusji początkującego z bardziej doświadczonymi, napiszę z własnej praktyki : początkującemu crossfity są niepotrzebne - to nowa, głupia moda. Lekkie aero OK, ew. taki crossfit bez crossfitu w ramach aero właśnie - nic więcej nic mniej.

Trening który serwujesz swoim mięśniom to nadal niedotrenowanie, to że jest FBW nie jest równoznaczne z "1 ćwiczenie dobre na wszystko" 2 ćw na czworogłowe, 2 na dwugłowe, po 1 dla mniejszych partii, 2 na piersiowe, 2 na grzbiet to absolutna podstawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
Kami przejrzał mnie na wylot jeśli chodzi o cel w sylwetce. :) Prawdą jest że nie licze na przyrosty bo bez diety z moim metabolizmem o wiele szybciej moge zbudować posture kenijskiego maratończyka niż silnego chłopa.
Antos narazie zostawie tak jak jest i poczekamy czy bedą jakieś efekty. Wiem że domsy nie są wyznacznikiem dobrego treningu ale złapały na kapturach niesamowicie. Pewnie to zasługa HP i podrzutu. Klata też lekko rozbita :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
"Wiem że domsy nie są wyznacznikiem dobrego treningu "

Moim zdaniem są.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
Zawsze czytałem że własnie nie są. Dla mnie to znak że mięśnie dostały szoka a czy trening był dobry to chvj wie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
Skoro bolą konkretne mięśnie, to wiesz że dokładnie ich używałeś na treningu. Jak kogoś nie bolą plecy po podciąganiu to bujał się, wziął za mały ciężar, podciągał z łap etc., słowem zdupczył trening. A jak ćwiczysz plecy i masz dokładnie tam obolałość, to znaczy że pracowały plecy, a nie wszystko inne byle nayebać ciężaru na sztangę i szpanować. Przykład? Niektórych po treningu nóg bolą plecy (od wstawania nimi w siadzie).

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
Jak ktoś macha dzień dobry zamiast przysiadów to tak bywa :) Dziwne jest dla mnie to że bardziej boli mnie prawy kaptur niż lewy. Czyżbym ciągnął bardziej tą stroną?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
Tak, a dodatkowo masz albo skoliozę, albo nierówne kaptury (jak jeden jest większy to tak to wygląda). Nie przejmuj się, pilnuj sylwetki i zacznie się wyrównywać.

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
Skolioze raczej nie, bo nigdy żaden lekarz mi nic takiego nie powiedział. Albo technika lipna albo może jest lekka dysproporcja w kapturach, jak piszesz.

Może dzisiaj mi basen wskoczy. Nic pewnego ale kto wie to może te domsy zejdą cholerne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1030 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16757
Słuchaj pajacu: Jesteś zbyt cienki i płaski jak naleśnik, a w dodatku mało wiesz o sporcie w każdej postaci. Zakładasz dziennik, żeby ludzie ćwiczący dłużej od Ciebie wtłukli Ci do głowy wiedzę nt. odżywiania i treningu i tutaj mogą być różnice w tym co kto mówi. Ty, jako niewytrenowany i początkujący powinieneś trzymać się utartych schematów pochodzących z podwieszonych artykułów i tematów, a nie kombinować na własną rękę szukając osób, które Ci przytakną, bo tak naprawdę szukasz tylko przyzwolenia i już zdecydowałeś. Założyłeś DT w dziale crossfit, więc powinieneś się stosować do założeń tego rodzaju treningów, czego nie robisz.
Tak więc, nie zaczepiaj mnie durnowatymi komentarzami i odnośnikami do mojej osoby, bo robisz syf w dziale. W swoim dzienniku natomiast, rób na co tylko masz ochotę.

DZIENNIK TRENINGOWY:

http://www.sfd.pl/BLOG_KONKURSOWY:_Zabawa_w_stylu_Crossfit_by_Badr-t870693-s12.html


PRACA KONKURSOWA - crossfit dla początkujących:

http://www.sfd.pl/Rozpiska_treningowa_Crossfit__Badr-t865730.html

STRONY INTERNETOWE za małą kasę z adresem xxxx.pl.tl kontakt na PW@

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
Ostro powiedziałbym nawet za ostro. Po pierwsze grzeczniej, bo jestem starszy i okaż troche szacunku to raz. Dwa napisałem w tamtym DT tego posta dla żartu, czego co widać nie skumałeś.
"a nie kombinować na własną rękę szukając osób, które Ci przytakną, bo tak naprawdę szukasz tylko przyzwolenia i już zdecydowałeś. " Widać na Twoim przykładzie że nie szukam przyklasku, skrytykowałeś mój trening a mimo to zamierzam nim ciśnąć.

"Założyłeś DT w dziale crossfit, więc powinieneś się stosować do założeń tego rodzaju treningów, czego nie robisz. "
Mam dzień specjalny przeznaczony na cross. Akurat wypada dzisiaj. I zrobie go w formule crossfitowej, czym będe się trzymał jego zasad.


Ode mnie tyle, jeśli masz jeszcze jakieś problemy w stosunku do mojej osoby to zapraszam na PW, może się "dogadamy".
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót na siłownie plan FBW

Następny temat

Mój Trening 5 dniowy proszę fachową opinię, pomoc i korektę

WHEY premium