SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kyokushin

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Ale chodzi o to,że ja nawet tak nie podniosę :

TO SIĘ ****A MAĆ NAUCZYSZ !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8877 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75100
cynik sog duchowy

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
A ode mnie normalny

Armando666 - na pierwszym treningu chcesz kopać jak Van Damme? Wszystko przyjdzie z czasem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2009
Spoko, spoko - DASZ RADĘ. W tym o to właśnie chodzi żeby uczyć się tego czego się nie umie. Przełamywać własne bariery i z biegiem czasu być coraz lepszym i lepszym. Musisz tylko być cierpliwy i ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć itd, itd, itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 361
Jest jeszcze 1 sprawa,wiem to głupio zabrzmi,ale jak mam powiedzieć o tym rodzicom?

Zmieniony przez - Armando666 w dniu 2008-04-24 20:20:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Powiedz, że chcesz poprawić kondycję-i zainteresowały Cię sztuki walki, tym bardziej, że czasy teraz trudne a trening da Ci potencjalną możliwość samoobrony. Poza tym-powiedz, że pociąga Cię walka z własnymi ograniczeniami i słabościami-a sztuki walki wzmacniają charakter, czyniąc człowieka bardziej wartościowym.



Jeśli powyższe teksty nie zadziałają-napisz, wymyśli się coś więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2009
No najlepiej po polskuA tak na poważnie. Jak zaczynałem ćwiczyć to też miałem 14 lat. Miałem problem,bo rodzice nie mieli pojęcia o sztukach walki, a ja wcześniej byłem łobuzem i lubiłem się bić. Obawiali się że będę wykorzystywał to w bójkach z kolegami. Wziąłem książkę KARATE Miłkowskiego. Usiadłem z nią i na jej podstawie wypisałem wszystkie argumenty za, np że kształtuje ciało i umysł, że ludzie stają się lepsi jeśli ćwiczą karate, że żeby się nauczyć walczyć na tyle żeby wykorzystywać to w bójkach to trzeba długo ćwiczyć parę lat( a łobuzy rezygnują po paru ciężkich treningach). Przeprowadziłem poważną rozmowę z rodzicami i zgodzili się warunkowo. Jeśli dalej będę łobuzował to koniec z karate. Kiedy zobaczyli ,że trening pochłonął mnie zupełnie i nie mam czasu na wygłupy to nie mieli już nic przeciwko temu i byli nawet zadowoleni. Teraz mam własne dzieciaki i jeśli tylko będą chciały( bo to są dziewczynki) ,to nie będę miał nic przeciwko.Pozdrawiam. Cwicz twardo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 732 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8051
to że ważysz 91 kg to z czasem może sie stac Twoim atutem
jesteś dosyć wysoki do tego jak na ten wiek

jak rodzice będa miali jakieś ale to postaraj sie ich chociaż jakoś namówić na spotkanie z instruktorem na treningu żeby sie go popytali ocb w tym wszystkim i wtedy sie może przekonają


co do tego że nie podniesiesz nogi za wysoko to jak to już ktoś napisał-to sie ****a mac nauczysz -sog za to poleciał

mało kto na pierwszym treningu kopie na głowe wszystkie techniki, robi 1000 pompek z klaśnięciem w serii, przebiega dystans maratoński i idzie zaliczyć po wszystkim test stu kumite

jedno łatwo wysoko kopią a Ty masz mase i pewnei będziesz miał dzięki temu niezłą siłe ale kopac wysoko też sie nauczysz z czasem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 361
Moi rodizce wiedzą co to.Mój ojciec to trenował,ale chodzi o to,że mam nie miłe doświadczenia z mojego 1 treningu który był dawno temu.Tak jak pisałem zrobiłem z siebie idiotę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2009
Zapomnij o tym. Olej to. Przecież chcesz trenować. Więc rób TO na co masz ochotę i nie pozwól żeby coś ci w tym przeszkodziło. Zbłażniłeś się? Daj spokój, masz 14 lat i to był twój pierwszy trening. Każdemu maże się zdarzyć Bądż twardy i zasuwaj na trening. Pamiętaj jak będziesz dużo ćwiczył to możesz zrobić wszystko. Bądż cierpliwy i wytrwały a z biegiem czasu zrobisz ku ku tym co się z ciebie śmiali.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uderzenie piescia

Następny temat

Szermierka - Warszawa

WHEY premium