SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kupno ActivLab Koktaj Odżywczy.

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1891

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19
Witam mam pytanie czy żeby kupić ten koktaj ukazany w tym temacie
https://www.sfd.pl/Koktajl...-t535303.html
trzeba być pełnoletnim.Potrzebuje szybko kupić ten koktajl a rodziców narazie nie ma w domu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1420
Myślę, że nie trzeba być pełnoletnim - tylko się zastanawiam czy ty wiesz w ogóle co to jest? Skoro zadajesz takie pytanie? Bo mam wrażenie że nie bardzo. Poza tym w większości Hipermarketów każdy może to kupić - jak mleko w proszku ;)

P@tryk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
Odpuść sobie to jak nawet nie wiesz co to jest i zadajesz takie pytania, do niczego Ci sie na tym etapie nie przyda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19
Tak wiem co to jest to masz koktajl odżywczy czyli inaczej białko które spożywać po treningu aby nie schudnąć lub na odbudowanie tkanki mięśniowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
To jest normalny posiłek w proszku, zjedz sobie po silowni ryż i kuraka, lepiej, taniej i zdrowiej na tym wyjdziesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
odpowiadając na pytanie - nie musisz być pełnoletni

Doradzajac z dobrego serca - odpuśc, poczytaj o treningu i suplementację zdecydowanie zostaw na później, po co miałbyś dodatkowo obciążać nerki jedząc białka bez umiaru czy zatłuszczac się przeginając z energią? Szkoda finansów rodziców.


Doucz się, poćwicz, na wszystko przyjdzie czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19
Wiem ale to poradźcie coś mi była te suplementy potrzebne tylko rzeby odbudować tkankę bo nie ukrywam jestem chudy i mi to bardzo przeszkadza a ćwicząc się chudnie a niechce zrezygnować z treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
to wiecej jedz, proste rozwiązanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
cwiczac na silowni moj drogi si e nie chudnie (wg Twojego toku myslenia )jesli ma sie pojecie o zdrowym odzywianiu - stad odsyłam do działu odzywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 48 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3329
Odnośnie tego produktu - dostałem 1800 gram tego bulka, tylko nie moge nigdzie znaleźć daty ważności - smak jogurtowo wiśniowy, jak odnaleźć ważność produktu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
sprawdz dobrze na opakowaniu, napewno jest wyszczególnione albo na etykiecie albo na opakowaniu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Crea shot 2.0 500g dawka = cała miarka ?

Następny temat

ActivLab partnerem dla programu "Gotuj z trenerem" - dietetyczna kuchnia!

WHEY premium