SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka..

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2111

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3140
Aaaa i pamietaj ...100 tabletek metki to droga do dobrej sylwetki. Dziekuje, dobranoc. Amen

Zmieniony przez - Siwy1964 w dniu 2010-03-15 23:04:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Panowie nie piszcie głupich tekstów ponieważ się skarżą na nas w dziale moderatorzy proszę o zachowanie poważnego tonu i poziom wypowiedzi....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3140
Przepraszam. Zachowałem się jak gówniarz i jest mi przykro :( To sie więcej nie powtórzy





...A wiec, teraz dziękuje, dobranoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
DUDA - skargi są na Ciebie, nie na nas więc nas w to nie mieszaj.




"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 481 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4026
to jest dluga droga conajmniej kilkanascie lat. a wiec sluchaj czo.pie nawet jakbys w***al 10litrow tescia i 1000tab mety do wiosny to nie bedziesz nawet w polowie wygladal jak kulturysta.

Myjcie sie kobiety bo nadchodzi Krol minety, ktora bedzie z was najczystsza ta poczuje jezyk mistrza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4197
Ludzie, jedno się kłania >>>>>>>TOLERANCJA<<<<< postawcie się na ich miejscu, każdy kiedyś zaczynał, nie musicie od razu po chłopaku jechać ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 629 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5944
no dokladnie popieram Lejzer17 :)

Tak ! Jestem Zbieraczem Sog'ów!
Zaglosuj na mnie,Prosze! =(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
kazdy zaczynał, z każdym z początku cisneli (w kazdym razie z większością) więc teraz jak już nie cisną to my troche ciśniemy taka kolej rzeczy nikt nikomu większej krzwdy nie robi

Zmieniony przez - Orson_lol w dniu 2010-03-15 23:38:12

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4197
no ja rozumiem , pośmiać się można hehe ale z umiarem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 629 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5944
Orson_lol looknij ten koles nie napisal "jak szybko dojść do wyglądu kulturysty"
poprostu pyta moim zdaniem co robic aby sila i masa szla w parze..

ja takze patrzac na moje tematy kiedy jeszcze bylem bardziej zielony niz teraz..
postanowilem jednak byc bardziej tolerancyjny koniec koncow mysle ze nikt z nas nie jest tutaj typowym zawodowcem..a juz napewno nie Fejop czy ja wiec moze warto bylo by mu pomoc ? :P

Tak ! Jestem Zbieraczem Sog'ów!
Zaglosuj na mnie,Prosze! =(

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening dla kobiety typu "tłusty chudzielec" POMÓŻCIE

Następny temat

palenie

WHEY premium