SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka..

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2112

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
ale patrz - zadałby takie pytanie w dziale "trening" i tam by z nim pocisnęli ale dali by mu linki do podwieszonych. a PSOS jest działem powiedzmy nie do końca powaznym więc zadawianie fundamentalnych pytań odnośnie treningu tez nie jest chyba trafionym pomysłem

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 481 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4026
to niech sie uda do dzialu trening dla poczatkujacych.

Myjcie sie kobiety bo nadchodzi Krol minety, ktora bedzie z was najczystsza ta poczuje jezyk mistrza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 629 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5944
a no moze i macie racje.. bo czytajac ostatnie wypowiedzi na tym dziale tez stwierdzilem ze nie do konca jest on powazny :D..
odnoscnie butow.. czy moge w nich biegac i chodzic do szkoly.. co mam zrobic z bratem bo mnie denerwuje.. itd itp :D

Tak ! Jestem Zbieraczem Sog'ów!
Zaglosuj na mnie,Prosze! =(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Ehh no dobra. Chciałem zachować to tylko dla siebie, ale podzielę się i z Tobą, bo widzę, że dążysz do ideałów kulturystyki No więc czytaj uważnie i pamiętaj - to wiedza sekretna. Otóż sekretem jest tzw. "dieta". Wiem, że brzmi dziwnie i egzotycznie, ale to super metoda, poważnie. Poszukaj o tym w internecie, może na jakiejś stronie znajdziesz wskazówki odnośnie tego



Zmieniony przez - Gwjazdor w dniu 2010-03-16 01:19:14

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening dla kobiety typu "tłusty chudzielec" POMÓŻCIE

Następny temat

palenie

WHEY premium