SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturyści barany??!!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2063 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58169
Ale spore grono ludzi dobrze pracuje na taki wizerunek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 598 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12596
hehe ja w szkole nigdy nie mialem paska moja nawyzsza srednia to w 4 i 6 klasie 4.5 ale za to zachowanie najwyzej poprawne...a tak zawsze nieodpowienie...chociaz z nauczycielami z wf-u matmy i baby od polaka jestem na ty...jedny z klasy to jakos idze...:Da w szkole mlodszych nie bije bo po co...raz tylko na***alem lepka w szkole byl w moim wieku wpadl do szkoly z apsolwentami szkoly i sie wozil szedl akurad po moim korytarzu i sie pyta kto jest cwany i chce na solo czy jakos tak...a ja wstalem i powiedzialem ja dostal tylko 3 buly i kopa...i sie skonczylo na 2 dzien matka stary w szkole dzielnicowy dyrektorka i ja okazalo sie ze chlopak ma polamny nos noge i cos tam kolo oka...a ci apsolwenci staneli i nie wiedzieli co maja zrobic...buhahah...tylko wiadome na koniec roku przejabane mialem ale co tam...troszke sie rozpisalem pozdro a co do tego ze ci co cwicza zle sie ucza to nie prawda...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1219 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18719
do liceum dostałem sie bo byłem laureatem olimpiady matematycznej

ale wtedy nie ćwiczyłem teraz jest gorzej bo mi sie nie chce za specjalnie

no pain, no game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14677 Napisanych postów 53192 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400705
moj stary uwaza ze jak ktos cwiczy to gangster a jak juz lysy to masakra. a sam gra w siatke z gosciem (19lat) czyli 2 razy mlodszy cwiczy przypakowany i lysy i sa dobrymi kumplami ja cwicze i nie mowi ze jestem gangsterem. ale to zalezy od stylu bycia bo niektorzy troche pocwicza i juz maja wrzody pod pachami i woza sie jak by miele 2m w klacie

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Ojoj

Jak wracałem ze sklepu tydzień temu niecały
Szedłem za takim gościem właśnie
On spacerował z dziewczyną po mieście
Waga to jakieś 15 kg mniej ode mnie lekko
Na siłowni był pewnie ze 2x jeśli w ogóle (normalny szczupły 20latek)
A ręce to miał tak rozstawione jakby szczególnie duże arbuzy nosił
Ludzie to wstydu nie mają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 447 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6894
do mnie to nawet takie argumenty nie trafiają,nikt nic do mnie niema w budzie że sie nieucze ,bo ostatnio miałem średnią 4,5 a w domu to niezabardzo ma kto mi o tym powiedzieć.....

"Każdy wie do czego dąży,chyba że jedzie z koksem"

http://www.sfd.pl/temat255560/ -jak zrobić ołowiane odwazniki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17072
Dajcie już spokój z tymi lekarzami

Zapewniam was że nie wszyscy tacy są.

Sam ćwicze ładnych kilka miesięcy i studiuje na lekarskim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Panuje w Polsce taki stereotyp że jak przypakowany to głupi...
A dlatego tak jest bo drechy - kibole są napakowani i robią zamieszki , morderstwa - społeczenstwo uogólnia wszystkich obywateli...

Osobiscie nie lubie gdy jest taka "selekcja" - wrzucanie normalnych fajnie wyglądających osób do jednego wora z największymi drechami...

pzdr

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 252 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4743
Ale dziwicie sie? Bo ja nie. Wiele osób pracuje na taki wizerunek. Bez obrazy, ale nawet w dziale doping mamy sporo osob, ktorych dzieci nasladowac nie powinny (vide temat "Wizyta kolegow"). Mnie na polowe dyskotek najchetniej by nie wpuszczali, jak juz wpuszcza to widze ze bramka mnie i kumpli bacznie obserwuje a ja nawet na 1000 mg testosteronu bylem lagodny

stfu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 299 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8502
kolego wyżej ...niepotwierdzaj stereotypu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam Pytanko... Zajżyj

Następny temat

Czy ćwiczy ktoś na sucho?

WHEY premium