SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto testa nie ukluje,ten zycia nie smakuje - Spam Dzialu 14''

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185135

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
by zylo sie lepiej oczywiscie bo jak narod nie jest trzymany za pysk jak rosja to **** nie narod
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
Matip i przeklinak takich to i ja znam tylko ****a ja chce shaolin chce sie wyrwać od tego świata i żyć w zgodzie z prawami natury

z daleka od tej dupy która mnie dzis wyprowadziła z równowagi i przez którą miałem w sobie morderce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11437



normlane zawsze cos sie zdazy polacy gwalca w angli i dublinie , czlowiek zawsze glab sie w narodzie zdaza , u nas beda 16 sypac bo same chetnie dadza i beda mieli luuzik


Referendum ? haha polska jest ciagle taka sama kazdy tylko sie na chapac w rzadzie chce i tak bylo jest i bedzie zadne referednum tu nie wchodzi w gre , a amerykance znajac polske pewnie w pubaach po ryju oberwol nikogo tu nie mam zamiaru calowa po dupie szczegolnie stany ale nie ma sie co unosic , ja juz przywyklem taki juz jest ten nasz kraj

Przyczyna poprzedza skutek....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
podepnij sie pod rydzyka, strefan. ruchac, iebac, nic sie nei bac - to bedzie twoje nowe haslo. i jeszcze "alleluja i do przodu"

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
strefa jedz do afryki pasac byki to sie odstresujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3330 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12834
rosja to z leksza inna historia,a sile ma ogromna i polowe nie wiecie na co ich stac.

nigdy bym sie nie odwazyl na miejscu kwasiora zeby ryja do ruskich podniesc,usa chui ze sojusznik,kiedy bedzie trzeba odwróci sie.uznanie dla polski w poparciu obecnej sytuacji?
kwasior ma moze w lozu,bo lud nie popiera wiedzac ze nie mamy ani broni,ani sil ani kurva nawet forsy by robic jakies przeciwdzialania wojenne.
wiadomo jedno,ze najwieksza maszyna pieniezna jest wojna,wiec biednym sie nie rusza.kwasior chce wojne kredytowac w pko

egzystencja bez przekłamań,bez medialnego bełkotu.czystki etniczne celem przednim.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
pije piwo

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lece konstruować mejla do bodka i format ***ne na szybko :D

dobranoc :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
pchly na noc

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11437
****a strefa sog

Przyczyna poprzedza skutek....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przyszłoroczna kuracja - opinie i sugestie

Następny temat

spadki po insie

WHEY premium