SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto testa nie ukluje,ten zycia nie smakuje - Spam Dzialu 14''

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185080

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1935 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27829
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
to ja mialem podobna chistoria tylko jak bylem z kumplem na takim zaj******* skupie zlomu i dre sie ,,masz lap tu kanapke bo mam ,, a koleszka byl glodny a tak naprawde to nie byla kanapka tylko kilogramowy albo 2 kawal zelastwa , najlepsze jest to ze nie zlapal tylko polamal sobie 3 palce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
hehe, ja do dzis pamietam, jak na zetpetach nadupczalem mlotkiem w cos tam z calej sily i urwal sie ten metalowy uderzak i polecial do przodu i przyiebal w biurko nauczyciela. pol metra wyzej i kolo mialby powazne straty w uzebieniu

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1935 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27829
szkola wyrzsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
katechetce nasikalem delikatnie do kawy wypiła ja ze smakiem

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1162 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9402
n a wagarach odwiedzilem szkole zeby zakupic dobre bulki ,i nastapilo zlapanie przed dyrektorke i podczas rewizji plecaka jedyna ksiazka do matematyki na co dyrcia "przeciez wy dzis niemacie matematyki" haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
na pierwszych wagarach bodajze 4klasa podstawowki spalilem cala pake Golden American 25........i sie orzygałem

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1935 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27829
ja przez cale liceum jeden zeszyt mialem

pamietam jak dostalem nagane na forum szkoly i na srodku sali jak dyrektor mi ja wreczal i wybuchlem smiechem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6529 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39912
i widzisz czemu ja ide do zawodowY

Początkujący Kucharz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1162 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9402
czasy szkolne byly dobre, babce od niemieckiego zawsze w gimie krede na ziemie rzucalismy zeby sie schylala bo miala fajna dupcie, w koncu kiedys sie skapnela o co chodzi i ucznowi z 1 lawki kazala wziasc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przyszłoroczna kuracja - opinie i sugestie

Następny temat

spadki po insie

WHEY premium