SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto testa nie ukluje,ten zycia nie smakuje - Spam Dzialu 14''

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185125

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
nie wpadlem tu oczywiscie calkiem bezinteresownie - jestem tu, aby pochwalic sie nowym ferrari.


no dobra, nie ale tez mam zamiar sie pochwalic:





tadaaaaa.


oczywiscie po lewej przed, po prawej po - chyba wiadomo, ze odwrotnie to musialbym zmienic nick

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Yebany Yebaniec ... misiowa sylwetka siłacza ... zayebiscie chudy jest bez wazeliny to bylo

kurva jaki dzik ladnie zes schudl , ale syndrom kiwi coraz wiekszy ... na focie z przed mniej włosia niz teraz ić nad kuchenke gazową bo niedlugo bedziemy mogli CI nabijac jablka jak jeżowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1935 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27829
powoli dazysz do celu.i dobrze Ci to wychodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
dramat polega na tym, ze skrocilem wlosie mniej wiecej o pol

dzieki pepi, teraz juz czuje sie jak prawdziwa chudzina

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
dzieki gieniu to jeszce nei ostatnie slowo, ale i tak jestem zadowolony z postepow. na przyszly sezon bedzie srogo, chyba, ze los pokrzyzuje plany.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chudej ja tez skracam wlosie , bo inaczej na brzuchu mialbym perski dywam klata gejowska bo ją gole

czyli tez jestem kiwi ale taki dżunior

Ale powaznie chudy juz kiedy CI pisalem ze Twoja sylwetka najbardziej mi sie podoba , bo widać ze w **** sily tam drzemie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1935 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27829
chudy jak mozesz to podaj swoje wyniki silowe, mc, wl, przysiad ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
dzieki pepi - duzo martwych ciagow zrobi ci robote, tylko cierpliwie musisz je orac. jak chcesz, to pomoge z planem treningowym - mister plazy MICZ jedzie planem, ktory niesmialo zasugerowalem i podobno nie narzeka.

gieniu - problem jest taki, ze nie wyciskam na lawce, zamiast tego robie wyciskanie sztangielkami w mlotkowym chwycie (ciezej niz normalnie), ostatnio zrobilem 5 serii 8x 58kg

martwy ciag - ostatnio 2 serie 3x 285 z malym zapasem

przysiad - dawno nie siadalem nic ciezkiego, teraz robir 5x5 i ostatnio bylo 5x5x 190 (umiarkowanie ciezko, na pewno z zapasem)

Zmieniony przez - chudzina w dniu 2008-08-11 19:12:18

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Siemasz chudej, predzej pieklo zamarznie niz zlegalizuja koks w australii...ale tych kolesi to za bardzo nie sluchaj, bo mi sie wydaje ze sztucznie podkrecaja panike. Jak zalozylem kiedys temat co i jak to mnie straszyli ze jak zamowie prochy od chinoli to mnie deportuja, wpadna o 5-tej nad ranem na chate itd. a za 3 dni kilku wyslalo mi oferte "po koleznsku" sprzedazy ich homebrew za smieszna kwotke 200$ od butli Takze ich jakos nie deportowali hehe, ale nie ma co sie oszukiwac, bede musial zyc na kontrabandzie, przywyczajony juz jestem, bede gdzies na srodku pustyni wazyl soki i bedzie gut
PS. Zbieraj na laser
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zaczalem smigac martwe tak jak mowiles i siady , i juz bylem u lekarza z kolanami . Ale pjerdole nie pooddaje sie , ból zejdzie i jade dalej ...
na bank sie odezwe z tym planem bo zimą nie bedzie co robic a siedziec jak ****a nie bede

lece do nowej foczki

siema :*
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przyszłoroczna kuracja - opinie i sugestie

Następny temat

spadki po insie

WHEY premium