SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto testa nie ukluje,ten zycia nie smakuje - Spam Dzialu 14''

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185187

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
chlopaki
dziala wam gg ???

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zastanawiam sie czy ***nac piwo, czy moze zjesc sniadanie czy czekać na obiad i zayebać kapsla venoma zeby mnie ozywilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
hehhe


Czyli jednak musiscie wszyscy wreszcie zacząc wbijać testa a nie w telekomunikacje sie bawić.

Smalec: czyli masz jednak jakąś umowe - słowną dzwonisz i masz nowe "doładowanie" mixa

Sklep.Sfd.Pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 945 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5560
tomek mi nie.


ale sranieeeeeeeee

"...po co te sceny że w tym życiu nic nie warto zrobić cokolwiek by się wybić ponad bagno..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
gg nie dziala

p.s.
Dj_Smalec to stwieerdzenie "brat jest jak dziwka" to dlatego, ze mieszka na wyspach raspusty tzn na kajmanach i rznie ciagle jakies mulatki murzynki itp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
****a zjadłem jogobelle ananas i mam bombe bo niej ,chyba fermentacja nastąpiła ^-)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 945 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5560
kończe gainera i spadam do kibla bo bedzie dym

"...po co te sceny że w tym życiu nic nie warto zrobić cokolwiek by się wybić ponad bagno..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
matip no to teraz to brzmi jasno i zrozumiale ale wtedy to nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
ja tez lece powoże sie troche po mieście ponapinam sie zobacze co słyczać i wracam zamulać ... heheh

Sklep.Sfd.Pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
a po drugie brachol siedzi na kajmanach i rucha mulatki i tu sie rodzi pytanie= Dlaczego ty tam kurva jeszcze nie jesteś ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przyszłoroczna kuracja - opinie i sugestie

Następny temat

spadki po insie

WHEY premium