SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Który zestaw gry + obciążenia

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1285

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125
Witam. Czy dla osoby początkującej taki zestaw będzie odpowiedni ?
178cm wzrostu, wag 79kg, latek 29.
Do wydania mam około 270zł, ale nie wiem czy nie dołożyć do zestawu z żeliwnymi obciążeniami (350zł) może ktoś doradzi czy jest sens wydawać 350zł na zestaw pierwszy czy ten drugi w zupełności wystarczy ? a może jeszcze coś innego ?

link1

link2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10283
ten 2 zestaw tanszy a wieksze obciazenie wiec ja bym bral ten drugi. pytanie tylko czy nie za malo tego obciazenia ogolnie. nie wiem jakie sa Twoje wyniki ale moze sie okazac ze za chwile bedziesz musial dokupic obciazenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 860
Emm.. Powiem Ci tak: Ja sam kupowałem teraz obciążenia za 2,5zł za kg stalowe (trzeba tylko pomalować) z tablicy, gryf zrobiłem sobie z pręta 25mm. Szczerze nie radzę Ci obciążenia biutmicznego (jakoś tak), ponieważ ono się troszkę sypię i jest duże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2373 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23963
Bierz żeliwne, te drugie zajmują dużo miejsca na sztandze a mało ważą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 316 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7193
Powiem tak. Jakbym miał wybierać między tymi dwoma to wziąłbym te żeliwne, ale moim zdaniem lepiej jest kupić stalowe, które jest tanie a równie dobre jak i żeliwne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Jak ci szkoda kasy to bierz bitumiczne. Większość co hejtuje te obciążenie to nie wiem co k***a z nim robi o.O . Chyba rzut dyskiem o ścianę, że im pęka bo moim już 3 lata niedługo stukną i w pięknej kondycji są.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 316 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7193
Ale jak będzie miał same bitumiczne to ile założy na ten gryf ? Założy trochę kg i mu miejsca braknie na gryfie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Bitumicznego na gryf 180cm założy więcej niż wyciśnie przez spory okres czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7756
Polecam obciążenie żeliwne, bitumiczne to szajs wystarczy żeby upadło z niewielkiej odległości i krążek się rozsypuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Jak ma kasę to oczywiście żelazne ale bitumiczne się nie rozlatuje po upadku z małej wysokości jak piszesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 860
Moim zdaniem to zależy też od firmy to bitumiczne, ale i tak jestem za stalowym. Ja teraz kupowałem za 2,5zł/kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening FBW, pomoc

Następny temat

Krotka pilka masowac czy rzezbic ??

WHEY premium