SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krotka pilka masowac czy rzezbic ??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3994

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Galeria Zdjęć.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 749
jak w temacie. subiektywne opinie










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
http://pl.wikipedia.org/wiki/Przepona_(mięsień)

Np garbiąc się i siedząc uciskasz przeponę która wywala brzuch do przodu

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
redukuj

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 749
tak tez myslalem :D ale cenie rady bardziej doswiadczonych. dziekuje
ale jedno pytanko do kiedy redukowac ?? aktualna waga 89 kg. sugerowac sie waga czy bmi ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7756
Redukuj, bez obrazy, ale czy Ty w ogóle trenujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 749
nie tak łatwo mnie obrazic :D tak trenuje ale to dopiero poczatek mojej drogi... ciezko sie w tym wszystkim polapac na poczatku stad chcialem jakiejs rady zeby zwiekszyc swoje szanse w odniesieniu sukcesu. moze zle zrobilem szukajac pomocy u osob z doswiadczeniem ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7756
Jeżeli dopiero zacząłeś to ok, zredukuj trochę fatu a następnie trenuj na masę starając się aby nie zalewać się zbyt mocno. Jeżeli chcesz zostać profesjonalnym kulturystą musisz wiedzieć że aby odnieść jakiś sukces w tym sporcie konieczne są dosyć spore nakłady finansowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 749
profesjonalizm nie jest dla mnie. chce dobrze czuc sie w swoim ciele a to mozna chyba osiagnac bez sporych nakladow finansowych? a co do redukcji to do jakiej wagi roponujesz zleciec przy wzroscie 182 i 89kg w obecnym stanie ??

Zmieniony przez - rumun075 w dniu 2014-03-24 11:47:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7756
To zależy od tego ile masz fatu, redukuj aż zaobaczysz zarys mięśni. Ja przy wzroście 180 cm ważę 110 kg i czuję się z tą masą dobrze w przyszłości może zrobię jeszcze pare kg. Jeżeli nie planujesz zostać PROsem to nie ma problemu jakaś dieta w zależności od celu + podstawowe suple i będzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 749
to moze zasugerujesz jakies suple ?? i dasz kilka cennych wskazowek? bo wiedzy z artykulow juz troszke posiadlem a cennych rad nigdy za wiele :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7756
Jeżeli chcesz spalić tłuszcz na mnie działał Clenburexin + ograniczenie spożywania węglowodanów + intensywny trening ( małe obciążenia 12-15 ruchów krótkie przerwy między ćwiczeniami) ja 3 lata temu na w/w zestawie zrzuciłem 20 cm w obwodzie talii miałem 100 spadło do 80cm. Do tego możesz stosować BCAA czyli aminokwasy rozgałęzione które hamują rozpad mięśni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7756
PS. wyżej opisany trenig robiłem przez 6 dni w tygodniu po ok.50 min.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Który zestaw gry + obciążenia

Następny temat

Kretyna pytanie

WHEY premium